crash club

حلقه ی هوشمند BioRing برای ارزیابی سلامت شما

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

BioRing نام حلقه ی هوشمندی است که می تواند در هر زمان و مکان، سلامتی کلی شما را ارزیابی کند. این حلقه به علت ضد آب و مقاوم بودن در برابر ضربات در هر موقعیتی قابل استفاده است.

طراحی حلقه ی هوشمند BioRing به صورتی است که حمل آن بسیار آسان باشد. همچنین به دلیل شکل ساده ای که بیورینگ دارد نمی توان آن را مردانه و یا زنانه دانست.

در ساخت حلقه ی هوشمند BioRing از چندین حسگر استفاده شده است که می توانند میزان کالری های مصرف شده و سوزانده شده، ضربان قلب، وضعیت استرس، میزان آب بدن و میزان چربی را اندازه گیری کنند. این حسگر ها شامل سه شتاب سنج برای اندازه گیری گام ها، میزان فعالیت و یک سنسور زیستی است که باقی اندازه گیری ها از جمله مصرف کالری را انجام می دهد. این سنسور می تواند با فرستادن پالس های الکتریکی با فرکانس های بالا و پایین تفییرات مایع سلولی را در بدن اندازه گیری کند.

حلقه ی هوشمند BioRing می تواند به صورت بیسیم و به کمک اپلیکیشن مخصوص خود به دستگاه های اندرویدی و iOS متصل شده و اطلاعات را به صورت طبقه بندی شده برایتان به نمایش بگذارد.

به وسیله ی این نرم افزار می توانید به راحتی اطلاعات به دست آمده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در صورت قطع شدن اتصال بیورینگ و نرم افزار، حافظه ی حلقه می تواند تا یک هفته اطاعات را در خود ذخیره کرده و پس از همگام سازی مجدد با نرم افزار اطلاعات را به آن منتقل کند.

ac59ea_4eef7b33091142718b23d88e927d8cdf

به گفته ی شرکت سازنده ی بیورینگ، می توانید اعلان های مربوط به نرم افزار حلقه ی هوشمند BioRing و سایر اعلان های اسمارتفون خود را به وسیله ی لرزی حلقه دریافت کنید. هنوز کاملا مشخص نشده که این حلقه قادر به نمایش کدام یک از اعلان ها خواهد بود، ولی قطعا می توانید مدیریت کاملی بر روی این موضوع داشته باشید.

بیوینگ در دو رنگ سفید ومشکی و تعداد محدودی نیز به رنگ نقره ای عرضه خواهد شد. سایز های مختلف برای این حلقه موجود است بنابراین می توانید با توجه به نیاز و علاقه ی خود، اندازه و رنگ مورد دلخواه را با قیمت 200 دلار خریداری کنید.

در حال حاضر این کمپانی با عرضه ی مدل های آزمایشی به دنبال دریافت بودجه است تا بتواند به صورت رسمی و عمده محصول خود را تا ماه نوامبر وارد بازار کند.

ویدئوی این پوشیدنی جذاب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

 

source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu