crash club

رویای ۱ میلیاردی کاربران ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۱۸ عملی خواهد شد؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بیشتر ما زمانی که مایکروسافت بسیار شجاعانه اعلام کرد تا سال ۲۰۱۸ یک میلیارد کاربر از ویندوز ۱۰ استفاده خواهند کرد را به یاد داریم. اکنون به نظر می رسد مایکروسافت قبول کرده در محاسبات خود دچار اشتباه شده بود و این حجم از جذب کاربر قطعا به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

قطعا یکی از دلایل شکست این پیش بینی اسمارتفون ها بوده اند. قرار بوده تا اسمارتفون های ویندوز نقش عظیمی را برای جذب ۱ میلیارد کاربر بازی کنند. اما به دلیل عرضه نشدن ویندوز ۱۰ برای تمامی اسمارتفون های ویندوز، تعداد کاربرانی که ویندوز ۱۰ را دریافت کرده اند عددی در حدود ۳۵۰ میلیون است.

رشد این عدد در حال حاضر زیاد است اما بدون شک با پایان احتمالی رایگان بودن ویندوز ۱۰ به شدت کم خواهد شد. خبرها حاکی از آن است که از تاریخ ۲۹ جولای (یعنی ۱۳ روز بعد) دریافت ویندوز ۱۰ دیگر رایگان نخواهد بود.

یکی از نمایندگان مایکروسافت می گوید: جذب کاربران در این چند ماه اخیر بسیار بی سابقه بوده است و به شدت به خاطر این موضوع خوشحال هستیم. اما به دلیل روندی که در پیش خواهیم گرفت و تمرکز بیشتر ما بر روی سخت افزار های تلفن های همراه، به زمان بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم ۱ میلیارد کاربر جذب کنیم.

باید این نکته ی مهم را نیز مد نظر داشت که بسیاری از شرکت ها و کاربران چندین ماه و یا سال برای آپدیت ویندوز خود صبر می کنند تا تمامی باگ ها و مشکلات احتمالی نسخه ی جدید برطرف شود. بنابراین می توان انتظار داشت پس از رضایتمندی همه جانبه ی کاربران از این نسخه، سیل عظیمی از کاربران سیستم عامل خود را به ویندوز ۱۰ آپدیت کنند.

البته در این میان کم نبوده اند شرکت ها و یا سازمان هایی که از هم اکنون سیستم عامل های خود را به ویندوز ۱۰ تغییر داده اند. برای مثال می توان به وزارت دفاع آمریکا اشاره کرد که قرار است به زودی ویندوز ۱۰ را بر روی ۴ میلیون سیستم خود نصب کند.

با افزایش این رضایتمندی توسط شرکت ها و سازمان های بزرگ، روز به روز و با شتابی بی نظیر به تعداد کاربران ویندوز ۱۰ افزوده خواهد شد.

source: digitaltrends

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu