crash club

رونمایی از ساعت جدید کاسیو Casio Edifice watch مجهز به تکنولوژی لینک اسمارتفون

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:  

کاسیو این ماه نسخه ی جدیدی از ساعت های بلوتوثی را رونمایی کرد که به تکنولوژی لینک اسمارتفونی کاسیو مجهز هستند. ساعت جدید کاسیو با استفاده از یک اپلیکیشن همراه می تواند با استفاده از بلوتوث به اسمارتفون متصل شود و به صورت خودکار تماس ها را بر روی ساعت دقیق محلی و ساعت دومی که شما تنظیم کرده اید آپدیت کند.

با به کارگیری شماره گیری 3D که جریان زمان را همزمان با حرکت زمین نمایش می دهد و دسترسی به یک سرور زمانی شبکه ای و ترکیب داده های زمانی سرور، با پایگاه داده های خود آن اسمارتفون قادر خواهد بود اطلاعات زمانی دقیق جهانی را داشته باشد.

این ویژگی برای افرادی که در بیش از یک نقطه ی زمانی زندگی می کنند بسیار کاربردی خواهد بود. وقتی ساعت به اسمارتفون متصل شود زمان در هر کجا به صورت خودکار تنظیم می شود، اپلیکیشن امکان کنترل کارکردهای مختلفی را فراهم می کند.

Casio-Edifice-Watch-With-Smartphone-Link-1

تصحیح خودکار زمان با استفاده از گوشی چهار بار در روز صورت خواهد گرفت، که زمان محلی و زمان جهانی را بدون نیاز به تصحیح دستی تنظیم می کند.
این کار کردهای اطلاعات زمانی جدید با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی کاسیو به نام CASIO WATCH+ ایجاد شده اند که دسترسی اطلاعات زمانی UTC را از طریق اسمارتفون فراهم می کند.

ارتباطات از طریق وای فای یا شیوه های دیگر امکان دسترسی به زمان دقیق را در هر نقطه ی جهان فراهم می کند. ساعت جدید کاسیو Casio Edifice watch مجهز به تکنولوژی لینک اسمارتفون با قیمت 500 دلار عرضه خواهد شد.

ویدئوی این ساعت فوق العاده را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: geeky-gadgets