The best strategy games in 2016

اتصال به شبکه های اینترنت موبایل در مک بوک ها

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:  

اخیرا اپل ایده ی جدیدی را برای مک بوک های خود مطرح کرده است. این کمپانی قصد دارد با جایگذاری یک پورت برای ورود سیم کارت، به راحتی مک بوک های خود را به شبکه های اینترنتی موبایلی وصل کند.

این ایده که در کشور آمریکا به صورت رسمی به ثبت رسیده است، با تعبیه ی یک سخت افزار توکار و نه یک سخت افزار جانبی جداگانه، می تواند از شبکه های اینترنت LTE استفاده کرده و به کمک آنتن خود، اینترنت را در هر زمان و هر مکانی بدون استفاده از وای فای و یا کابل های اتصال برای شما فراهم کند.

چالشی که در طول این مسیر وجود خواهد داشت، وابسته به آنتن بودن این قابلیت است که ممکن است تا در برخی مکان ها به دلیل کمبود و یا تداخل شبکه ها با یکدیگر و یا وجود رساناها در اطراف آن مشکلاتی را فراهم کند که البته بسیاری از مشکلات با یک برنامه ریزی و پیکر بندی درست قابل پیشگیری خواهند بود.

applenotebookpatentdiagram

ایده ی اتصال به شبکه های اینترنت موبایل در مک بوک ها البته اپل سعی دارد با جایگذاری آنتن ها در قسمت بالایی و پایینی اصل سخت افزار مک بوک، امکان تداخلاتی را که ممکن است داخل سیستم با دیگر رساناها به وجود بیاید به حداقل برساند و به کمک یک سنسور در پشت صفحه ی نمایش، آنتن خود را در زاویه های مختلف تنظیم کند و در آخر انتظار دارد بتواند یک نوت بوک با قابلیت اتصال به شبکه های سیمکارت مانند 2G ، 3G ، 4G و LTE را تولید کند.

ظاهرا این کمپانی قصد ندارد تا از این قابلیت بر روی تمامی مک بوک های خود استفاده کند، در حال حاضر آیپد ها در صف انتظار هستند که اگر به این قابلیت تجهیز شوند، 129دلار به قیمت آنها افزوده خواهد شد. ولی تا همین لحظه هیچ اخبار رسمی ای مبنی بر استفاده ی اپل از این سیستم مطرح نشده است و معلوم نیست اپل چه تصمیمی برای شروع فعالیت های خود در این زمینه دارد.

Source: theregister

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu