The best strategy games in 2016

اپلیکیشن Sound Scouts و تشخیص مشکلات شنوایی کودکان

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

همانطور که همه می دانید، مشکلات شنوایی یکی از بدترین و پر دردسرترین مشکلات به خصوص برای کودکان است که می تواند آموزش و یادگیری آنها را تحت شعاع قرار داده و دچار مشکل کند.

به طور معمول اگر مشکل شنوایی کودکی تشخیص داده نشود، در دوران مدرسه خود را به روش های مختلف نشان خواهد داد.

همین نظریه ی ایده ی ساخت اپلیکیشن Sound Scouts بوده است. اینکه بتوان تست های شنوایایی را به طور بسیار دقیق تر و عمومی تر در تبلت هایی قرار داد که کودکان روزانه ساعات زیادی را به استفاده و بازی کردن با آنها می پردازند.

screen480x480

کارولین می، ایده پرداز استرالیایی اپلیکیشن Sound Scouts می گوید: این برنامه به کمک آزمایشگاه ملی آکوستیک طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید و آی او اس در دسترس است. برای استفاده از این برنامه کافی است کودکان بزرگتر از 4 سال یک بازی ساده و جالب 15 دقیقه ای که روایتی از سگ عروسکی است را انجام دهند. در طول این بازی عکس العمل های مختلف شنیداری اندازه گیری خواهد شد و کودک به هیچ عنوان متوجه آزمایشی که برای سنجش آنها در جریان است نخواهند شد.

https-%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F155029%2F88f076d657044794a977803e925e1cdb

اطلاعات جمع آوری شده از این آزمون، پردازش و سپس به والدین تحویل داده خواهد شد. گزارش اعلام شده به وضوح سطح شنوایی کودک را اعلام کرده و در صورت تشخیص مشکل شنوایی توصیه می کند تا به پزشک مراجعه شود.

کارولین می در ادامه می گوید: خودم صاحب سه فرزند هستم و می دانم سلامتی کودکان به چه اندازه برای والدینشان مهم است. هم چنین از وضعیت صف های انتظار طولانی برای تست های شنوایی هم آگاهی دارم.

screen480x480 (1)

بنابراین سعی کردم راهی را پیدا کنم تا به وسیله ی آن والدین بتوانند بسیار راحت تر از سلامتی شنوایی کودکان خود مطلع شوند، در عین حال کودکان نیز از گذراندن وقت خود با این بازی احساس رضایت کنند و حس استرس شرکت در یک آزمون را نداشته باشند.

به صورت کلی این بازی برای استفاده در منزل طراحی شده است. اما با سفری که کارولین می، اخیرا به چین داشته است ممکن است در برخی کیلینیک ها و مطب ها نیز از آن استفاده شود.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

source: mashable

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu