crash club

اپلیکیشن Sound Scouts و تشخیص مشکلات شنوایی کودکان

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

همانطور که همه می دانید، مشکلات شنوایی یکی از بدترین و پر دردسرترین مشکلات به خصوص برای کودکان است که می تواند آموزش و یادگیری آنها را تحت شعاع قرار داده و دچار مشکل کند.

به طور معمول اگر مشکل شنوایی کودکی تشخیص داده نشود، در دوران مدرسه خود را به روش های مختلف نشان خواهد داد.

همین نظریه ی ایده ی ساخت اپلیکیشن Sound Scouts بوده است. اینکه بتوان تست های شنوایایی را به طور بسیار دقیق تر و عمومی تر در تبلت هایی قرار داد که کودکان روزانه ساعات زیادی را به استفاده و بازی کردن با آنها می پردازند.

screen480x480

کارولین می، ایده پرداز استرالیایی اپلیکیشن Sound Scouts می گوید: این برنامه به کمک آزمایشگاه ملی آکوستیک طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید و آی او اس در دسترس است. برای استفاده از این برنامه کافی است کودکان بزرگتر از 4 سال یک بازی ساده و جالب 15 دقیقه ای که روایتی از سگ عروسکی است را انجام دهند. در طول این بازی عکس العمل های مختلف شنیداری اندازه گیری خواهد شد و کودک به هیچ عنوان متوجه آزمایشی که برای سنجش آنها در جریان است نخواهند شد.

https-%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F155029%2F88f076d657044794a977803e925e1cdb

اطلاعات جمع آوری شده از این آزمون، پردازش و سپس به والدین تحویل داده خواهد شد. گزارش اعلام شده به وضوح سطح شنوایی کودک را اعلام کرده و در صورت تشخیص مشکل شنوایی توصیه می کند تا به پزشک مراجعه شود.

کارولین می در ادامه می گوید: خودم صاحب سه فرزند هستم و می دانم سلامتی کودکان به چه اندازه برای والدینشان مهم است. هم چنین از وضعیت صف های انتظار طولانی برای تست های شنوایی هم آگاهی دارم.

screen480x480 (1)

بنابراین سعی کردم راهی را پیدا کنم تا به وسیله ی آن والدین بتوانند بسیار راحت تر از سلامتی شنوایی کودکان خود مطلع شوند، در عین حال کودکان نیز از گذراندن وقت خود با این بازی احساس رضایت کنند و حس استرس شرکت در یک آزمون را نداشته باشند.

به صورت کلی این بازی برای استفاده در منزل طراحی شده است. اما با سفری که کارولین می، اخیرا به چین داشته است ممکن است در برخی کیلینیک ها و مطب ها نیز از آن استفاده شود.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu