Pavel Durov

اپلیکیشن BabySee دنیا را از دریچه ی چشم نوزادان نمایش خواهد داد

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:  

قدرت بینایی نوزاد شما چقدر است؟ همه ی ما وقتی یک نوزاد را می بینیم کاری که می کنیم لبخند زدن، دست تکان دادن و اجرای حرکات نمایشی عجیب و غریب است.

اما آیا واقعا کودک متوجه همه ی این شیرین کاری های شما می شود؟ بر عکس نوزادان سایر موجودات نوزاد انسان با چشم های باز به دنیا می آید اما این موضوع به این معنا نیست که نوزاد انسان از همان آغاز تولد قادر به دیدن است.

اما به لطف اپلیکیشنی جدید می توانید درک کنید که دنیا از چشم نوزادان چگونه است.

به گفته ی دکتر David Hunter چشم پزشک اطفال بینایی کودکان در سال اول تولد به سرعت بهبود پیدا می کند اما کودک تا پنج سال قادر به داشتن توانایی کامل بینایی نیست.

مادرها همیشه دوست دارند بدانند نوزادشان دقیقا چه می بیند، دکتر Hunter و همکارانش بعد از سال ها تحقیق اپلیکیشنی به نام Baby See app را طراحی کرده اند که به والدین کمک می کند دقیقا بفهمند نوزاد در سال اول تولد چه می بیند.

دقیقا می توانید متوجه شوید نوزاد چه قسمت هایی از صورت شما را می بیند، مشاهده ی فرآیند رشد بینایی کودک می تواند واقعا هیجان انگیز و آگاهی بخش باشد.

اپلیکیشن BabySee در بیش از 40 کشور 15000 بار دانلود شده است و به صورت رایگان برای آیفون و آیپد در دسترس است.برای دانلود اپلیکیشن BabySee می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Source: newyork.cbslocal