Pavel Durov

اینستاگرام به کاربران امکان فیلتر کردن کامنت ها را می دهد

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:  

متاسفانه این تصور که بعضی از کاربران اینترنت و مخصوصا رسانه های اجتماعی دارند و فکر می کنند می توانند هر کجا هر نظری که داشته باشند صریح و بی پروا ابراز کنند هر روز در حال گسترش است.

اینستاگرام با هدف برقراری اعتدال تصمیم گرفته است به کاربران در کنترل کامنت های نامناسب و آزاردهنده ای که در زیر بعضی از پست ها قرار داده می شوند قدرت بیشتری بدهد.

قبلا کاربر اینستاگرام مجبور بود کامنت ها را تک به تک بررسی کند یا در صورتی که تعداد این کامنت های زیاد بود همه را نادیده بگیرد، کاربران می توانند کامنت های نامناسب را به اینستاگرام ریپورت کنند اما همیشه شیوه ی موثری نیست.

اما با ویژگی جدید اینستاگرام کاربران می توانند فیلترهای مخصوص خود را بسازند تا کامنت هایی که به شخصه فکر می کنند توهین آمیز است را فیلتر کنند.

desperate-e1386546649178

این ایده بر این مبنا داده شده است که بعضی از موضوعات مشخص برای همه توهین آمیز تلقی می شوند و بعضی دیگر فقط به نظر شما نامناسب و توهین آمیز است کاربر می تواند با انتخاب کلمات یا عبارات خاصی که نامناسب هستند یا غیر فعال کردن یک کامنت خاص در سراسر یک پست با این موضوع برخورد کنند.

به گفته‌ی Nicky Jackson مسئول سیاست های عمومی اینستاگرام هدف ما تبدیل کردن فضای اینستاگرام به محیطی دوستانه، سرگرم کننده و مهم تر از همه محیطی امن برای نمایش توانایی های شخصی افراد است.

این گزینه مناسب حساب هایی خواهد بود که حجم عظیمی از کامنت دارند و به دنبال تعدیل بیشتر فضای کامنت ها هستند.

این ویژگی در ماه های آینده در قسمت تنظیمات اپلیکیشن و با نام Comment Moderation ظاهر خواهد شد.

Source: thenextweb

Via appy-geek