The best strategy games in 2016

بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته ی آخر جولای

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:

اگر به دنبال بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته ی گذشته هستید و قصد ندارید در میان حجم عظیم بازی های موجود در اپ استور و پلی استور گم شوید بد نیست نگاهی به بازی های منتخب زیر بیندازد. این بازی ها بر مبنای کیفیت و بدون در نظر گرفتن  ژانری که دارند انتخاب شده اند، بازی های کژوال، پازل، مسابقه ای، استراتژی و هر چیزی که مابین این دو قرار دارند را در این میان خواهید یافت.

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Ocean Drift

در Ocean Drift باید بتوانید هدایت یک کشتی را در طول یک دره به عهده بگیرید. کنترل ها بسیار ساده هستند به سمت چپ ضربه بزنید تا به راست بزنید و به راست ضربه بزنید تا به چپ بروید. اما به همین سادگی ها نیست و هر بار که به لبه ها برخورد کنید مجبور خواهید شد دوباره از اول شروع کنید بنابراین باید تمرکز کنید. علاوه بر پیچ و تاب های شدید موجودات دریایی وحشی نیز به شما حمله خواهند کرد تا شما را به چالش بکشند.

متاسفانه این بازی از پلی استور حذف شده است.

Phoenix II

Phoenix 2 یک بازی آرکید جدید با گرافیک عالی که موجی از دشمنان جدید همواره برای شکست دادن شما تلاش می کنند. این بازی دارای 40 کشتی است که هر کدام قابل ارتقا هستند و هر کدام سلاح های مخصوص خود به همراه دو توانایی خاص دارند. کشتی مورد نظر خود را پیدا کنید و ارتقا ببخشید تا با سبک بازی شما مطابقت داشته باشد و با همه ی وظایف شما هماهنگ باشد.

دانلود از اپ استور

The Blacklist Conspiracy

تجربه وحشت و ترس که با الهام از مجموعه ای تلویزیونی Blacklist در قالب این بازی به شما ارائه شده است، تمامی شخصیت های این سریال در این بازی حضور دارند تا جستجوهای مربوط به صحنه ی جرم، بازجویی از مظنونان و بررسی شواهد را انجام دهند.

دانلود از اپ استور/دانلود از پلی استور

Train Conductor World

screen640

در بازی Train Conductor World وظیفه ی شما کنترل قطارهایی است که با سرعت زیاد در پیچ و خم های اروپایی به دنبال ماجراجویی هستند. باید شبکه ی راه آهن و حرکت های آن را مدیریت کنید و شاهد رشد شبکه ی ریلی خود باشید.

برای انجام این بازی نیاز به داشتن اعصابی از فولاد و استراتژی های زیرکانه برای جلوگیری از هرج و مرج منطقه ی تحت کنترل خود دارید. باید خود را برای شرایط غیر منتظره مانند هر گونه آشوب یا انفجار نیز آماده کنید.

دانلود از اپ استور/دانلود از پلی استور

Dead Shell: Roguelike RPG

deadjpgدر این بازی بلسترها در مقابل جانوران دخمه های پر پیچ و خم قرار خواهند گرفت. کدام یک برنده خواهند شد؟ شما فرماندهی گروه حمله به این جانوران جان سخت را به عهده خواهید گرفت. محموله ای که در جریان بازی باید از آن دفاع کنید تعداد زیادی از سلاح های کشنده خواهند بود که قرار است به سیاره ای به نام پلوتونیا منتقل شوند.

دانلود از اپ استور/دانلود از پلی استور

Source: phonearena

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu