following

بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته ی آخر جولای

دسته : غول ها
بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته ی

اگر به دنبال بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته ی گذشته هستید و قصد ندارید در میان حجم عظیم بازی های موجود در اپ استور و پلی استور گم شوید بد نیست نگاهی به بازی های منتخب زیر بیندازد.

این بازی ها بر مبنای کیفیت و بدون در نظر گرفتن  ژانری که دارند انتخاب شده اند، بازی های کژوال، پازل، مسابقه ای، استراتژی و هر چیزی که مابین این دو قرار دارند را در این میان خواهید یافت.

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Ocean Drift

در Ocean Drift باید بتوانید هدایت یک کشتی را در طول یک دره به عهده بگیرید. کنترل ها بسیار ساده هستند به سمت چپ ضربه بزنید تا به راست بزنید و به راست ضربه بزنید تا به چپ بروید.

اما به همین سادگی ها نیست و هر بار که به لبه ها برخورد کنید مجبور خواهید شد دوباره از اول شروع کنید بنابراین باید تمرکز کنید. علاوه بر پیچ و تاب های شدید موجودات دریایی وحشی نیز به شما حمله خواهند کرد تا شما را به چالش بکشند.

متاسفانه این بازی از پلی استور حذف شده است.

Phoenix II

Phoenix 2 یک بازی آرکید جدید با گرافیک عالی که موجی از دشمنان جدید همواره برای شکست دادن شما تلاش می کنند.

این بازی دارای 40 کشتی است که هر کدام قابل ارتقا هستند و هر کدام سلاح های مخصوص خود به همراه دو توانایی خاص دارند. کشتی مورد نظر خود را پیدا کنید و ارتقا ببخشید تا با سبک بازی شما مطابقت داشته باشد و با همه ی وظایف شما هماهنگ باشد.

The Blacklist Conspiracy

تجربه وحشت و ترس که با الهام از مجموعه ای تلویزیونی Blacklist در قالب این بازی به شما ارائه شده است، تمامی شخصیت های این سریال در این بازی حضور دارند تا جستجوهای مربوط به صحنه ی جرم، بازجویی از مظنونان و بررسی شواهد را انجام دهند.

Train Conductor World

screen640

در بازی Train Conductor World وظیفه ی شما کنترل قطارهایی است که با سرعت زیاد در پیچ و خم های اروپایی به دنبال ماجراجویی هستند. باید شبکه ی راه آهن و حرکت های آن را مدیریت کنید و شاهد رشد شبکه ی ریلی خود باشید.

برای انجام این بازی نیاز به داشتن اعصابی از فولاد و استراتژی های زیرکانه برای جلوگیری از هرج و مرج منطقه ی تحت کنترل خود دارید. باید خود را برای شرایط غیر منتظره مانند هر گونه آشوب یا انفجار نیز آماده کنید.

Dead Shell: Roguelike RPG

deadjpgدر این بازی بلسترها در مقابل جانوران دخمه های پر پیچ و خم قرار خواهند گرفت. کدام یک برنده خواهند شد؟

شما فرماندهی گروه حمله به این جانوران جان سخت را به عهده خواهید گرفت. محموله ای که در جریان بازی باید از آن دفاع کنید تعداد زیادی از سلاح های کشنده خواهند بود که قرار است به سیاره ای به نام پلوتونیا منتقل شوند.

Source: phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu