Pavel Durov

با ویژگی Stories اینستاگرام داستان بسازید و به اشتراک بگذارید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اینستاگرام ویژگی جدیدی را به نام Stories راه اندازی کرده است که امکان به اشتراک گذاری یک اسلایدشو از عکس ها و ویدئوهایی که در طول یک روز ثبت شده اند را فراهم می کند. این لحظات داستان شما را خواهند ساخت که می توانید 24 ساعت قبل از اینکه ناپدید شوند آنها را به اشتراک بگذارید. اصلا نیازی نیست در مورد اینکه قسمت  Stories اینستاگرام باعث به هم ریختن فید شما شود نگران باشید.

به گفته ی اینستاگرام داستان های مربوط به افرادی که دنبال می کنید را در ستون بالای فید خود خواهید دید، از بهترین دوستانتان گرفته تا حساب های مشهور. وقتی چیز جدیدی برای دیدن وجود داشته باشد به دور عکس پروفایل آنها یک دایره ی درخشان قرار خواهد گرفت. https _blueprin

برای دیدن داستان هر شخص کافی است بر روی عکس پروفایل ضربه بزنید. سرعت دیدن داستان بسته به انتخاب شما خواهد بود. اگر می خواهید در مورد چیزی کامنت بگذارید، می توانید ضربه بزنید و یک پیام خصوصی به دایرکت آن کاربر بفرستید. برخلاف سایر پست ها هیچ لایک یا کامنت عمومی وجود نخواهد داشت.

اگر حساب شما خصوصی است ویژگی جدید Stories نیز از همان سیاست های خصوصی بودن پیروی خواهد کرد. حتی می توانید انتخاب کنید دقیقا چه افرادی داستان شما را ببینند، می توانید افرادی که داستان شما را دیده اند را نیز ببینید.

بخش Stories در بعضی از پلتفرم ها اضافه شده، بسیاری از ایرانیها هم در حال حاضر این ویژگی را در اینستاگرام خود خواهند دید. در هفته های آینده به صورت کامل در پلتفرم هابه نسخه ی اندروید و iOS اینستاگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidcentral

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu