Pavel Durov

با ویژگی Stories اینستاگرام داستان بسازید و به اشتراک بگذارید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اینستاگرام ویژگی جدیدی را به نام Stories راه اندازی کرده است که امکان به اشتراک گذاری یک اسلایدشو از عکس ها و ویدئوهایی که در طول یک روز ثبت شده اند را فراهم می کند. این لحظات داستان شما را خواهند ساخت که می توانید 24 ساعت قبل از اینکه ناپدید شوند آنها را به اشتراک بگذارید. اصلا نیازی نیست در مورد اینکه قسمت  Stories اینستاگرام باعث به هم ریختن فید شما شود نگران باشید.

به گفته ی اینستاگرام داستان های مربوط به افرادی که دنبال می کنید را در ستون بالای فید خود خواهید دید، از بهترین دوستانتان گرفته تا حساب های مشهور. وقتی چیز جدیدی برای دیدن وجود داشته باشد به دور عکس پروفایل آنها یک دایره ی درخشان قرار خواهد گرفت. https _blueprin

برای دیدن داستان هر شخص کافی است بر روی عکس پروفایل ضربه بزنید. سرعت دیدن داستان بسته به انتخاب شما خواهد بود. اگر می خواهید در مورد چیزی کامنت بگذارید، می توانید ضربه بزنید و یک پیام خصوصی به دایرکت آن کاربر بفرستید. برخلاف سایر پست ها هیچ لایک یا کامنت عمومی وجود نخواهد داشت.

اگر حساب شما خصوصی است ویژگی جدید Stories نیز از همان سیاست های خصوصی بودن پیروی خواهد کرد. حتی می توانید انتخاب کنید دقیقا چه افرادی داستان شما را ببینند، می توانید افرادی که داستان شما را دیده اند را نیز ببینید.

بخش Stories در بعضی از پلتفرم ها اضافه شده، بسیاری از ایرانیها هم در حال حاضر این ویژگی را در اینستاگرام خود خواهند دید. در هفته های آینده به صورت کامل در پلتفرم هابه نسخه ی اندروید و iOS اینستاگرام اضافه خواهد شد.

Source: androidcentral

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu