بازی Dark Ascent فرار از تاریکی ها به کمک یک بادکنک

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

بازی Dark Ascent که توسط کمپانی بازی سازی Cruel Byte ارائه شده است، یک بازی بی پایان است که شما باید نقش موجودات بی نامی را بازی کنید که تلاش می کنند از گودال های ترسناکی که در آن گرفتار هستند با چسباندن خود به بادکنک ها نجات پیدا کنند.

بازی Dark Ascent دارای سبک گرافیکی سایه ای با شخصیت ها و اشیایی در پیش زمینه ی بسیار تاریک است که باعث میشود بادکنک و سایر اجزاء با استفاده از رنگ خود مشخص تر به نظر برسند.

در این بازی از یک مکانیک تک لمسی برای بازیکنان به منظور کنترل صعود استفاده می شود. کاراکتر معلق شده از بادکنک با نگه داشتن انگشت بر روی صفحه به سمت بالا حرکت می کند و اگر هیچ لمسی انجام نگیرد به سمت پایین حرکت خواهند کرد.

حرکات جانبی وجود نخواهد داشت، سناریوی زیبا، چهره‌های مختلف برای شخصیت ها و بادکنک ها، بیش از 30 چالش مختلف و رقابت جهانی از ویژگی های این بازی رایگان هستند.

وقتی بازیکنان به سمت بالا حرکت می کنند تهدیدهای مختلف از چند طرف آنها را تهدید می کنند، مانند موجودات در پرواز یا شاخه های خاردار درخت، امتیاز بازیکنان با بالا رفتن بالن بیشتر می شود.

وقتی بادکنک ترکید بازی به پایان می رسد و این موجودات به سمت پایین بازمی گردند، امکان شخصی سازی موجودات با پوسته های مختلفی که در دسترس هستند وجود خواهد داشت.

برای دانلود بازی Dark Ascent می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

myket Button K-P256

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمایآموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

همچنین می توانید ویدئویی از گیم پلی این بازی را از زیر مشاهده کنید.

Source: droidgamers