گلکسی نوت 7 بهترین صفحه نمایش موجود در بازار را دارد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

به گفته ی DisplayMate گلکسی نوت 7 بهترین صفحه نمایش موجود در بازار را دارد، DisplayMate به خاطر مقایسه های دقیقی که دارد شناخته شده است.

گلکسی S5 نیز قبلا لقب برترین گوشی از لحاظ عملکرد صفحه نمایش را به خود اختصاص داده بود، نوت 5 نیز توانست این لقب را از S6 برباید.

بنابرین اصلا جای تعجب نیست که گلکسی نوت 7 از سری گلکسی S7  پیشی گرفته است که در حال حاضر بهترین صفحه نمایش موجود در بازار را دارند. به گفته ی این وب سایت صفحه نمایش گلکسی نوت 7 به قدری تاثیر گذار است که گویی متعلق به آینده است.

galaxy-note-7-s

به دلیل اینکه سری نوت همواره در تکنولوژی صفحه نمایش پیش تاز بوده اند باید نوت 7 را نوت 8 می نامیدند چرا که با این کیفیت صفحه ی نمایش بیشتر باید در راستای گلکسی S8  که متعلق به آینده است حرکت کند.

تحلیل ها نشان داد که صفحه نمایش نوت 7 از هر نظر نسبت به نوت 5 و گلکسی S7  برتر است با میزان روشنی 1000 نیت نوت 7 درخشان ترین صفحه نمایش را تا حال حاضر دارد میزان بازتاب نیز 4.6% است که یکی از کم ترین ها در بازار محسوب می شود.

مسئول ارشد DisplayMate  در نهایت اینگونه نتیجه گیری می کند ویژگی های برجسته ی صفحه نمایش نوت 7 از جمله حالت رنگ، وسعت رنگ و سنسور دوگانه ی محیط آن را به یکی از ایده آل ترین گوشی ها برای استفاده در نور مستقیم خورشید تبدیل کرده است.

تلاش سامسونگ برای بهبود تکنولوژی سوپر آمولد نه تنها به نفع کاربران خواهد بود بلکه بازار اسمارتفون ها را نیز وارد مرحله ی جدیدی خواهد کرد. تکنوولژی OLED که در مراحل آغازین خود به خاطر عدم دقت رنگ و تیرگی نسبی مورد انتقاد قرار می گرفت با سرعتی غیر قابل توقف در حال رشد است.

با شایعاتی که در مورد استفاده اپل از این تکنولوژی در آیفون های آینده منتشر شده است، تلاش سامسونگ در تکنولوژی های OLED  برای این غول الکترونیکی کره ای نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. آیا فکر می کنید صفحه نمایش برجسته ی  نوت 7 دلیل خوبی برای خرید این گوشی است؟ در مورد صفحه نمایش OLED  چه فکر می کنید؟

Source: androidauthority

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu