اوضاع بلک بری آنچنان که فکر می کنید وخیم نیست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مردم مدت هاست برای مشاهده ی حمل تابوت بلک بری در گوشه ای از بازار اسمارتفون انتظار می کشند. بخت یکی از معتبرترین سازنده های گوشی هوشمند آنچنان کج افتاد که در حال حاضر 2 درصد از سهم بازار اسمارتفون ها را به خود اختصاص داده است.

اما همچنان می توان امید به پیشرفت این شرکت آماده به نبرد  داشت.

تحلیل گری به نام استیون لی در این مورد می گوید:  در مورد سخت افزار نگران نباشید، تنها راه نجات راه بلک بری تجارت نرم افزار است که در مدت زمانی محدود توانسته است مشتریان بالقوه ای پیدا کند، و رشد بالایی در حدود 30 درصد داشته باشد.

در بیست سال اخیر مدیر عامل بلک بری جان چن با خرید مایملکی بلک بری را بیش از آنچه صرفا در مسیر سخت افزار حرکت کند به سمت یک کمپانی نرم افزاری سوق داد.

original

خرید Good Technology و 5 دارایی جدید دیگر در 20 ماه گذشته که باعث شد چن ادعا کند اگر نتوانستیم موفقیتی در بخش سخت افزار صنعت گوشی های هوشمند کسب کند از نظر نرم افزاری بخشی از بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

این به معنای سر آمدن دوران سخت افزارهای بی بدیل بلک بری از جمله کیبوردهای افسانه ای آن است. حرکت از مسیر سیستم عامل بلک بری به سمت اندروید از مرگ تدریجی بلک بری جلوگیری کرد.

bbbbb

بلک بری Priv سر و صدای زیادی به پا کرد اما با قیمت سرسام آورش فروش چندان جالبی به دنبال نداشت، بعد از آن DTEK50 میان رده ای با قیمت 299 دلار با اندروید مارشملو و نرم افزار امنیتی بلک بری که نتوانست کسی را چندان ذوق زده کند.

دلیل بیشتری نیز برای خوشبین بودن نسبت به صنعت نرم افزار بلک بری نیز وجود دارد امضای معامله ی چند میلیون دلاری  پنج ساله ای اجرای اطلاعیه های سنای آمریکا و گارد ساحلی آمریکا و مجموعه ای از نرم افزارهای اندروید که 0.99 دلار برای مشتریان هزینه خواهد داشت.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu