The best strategy games in 2016

اوضاع بلک بری آنچنان که فکر می کنید وخیم نیست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مردم مدت هاست برای مشاهده ی حمل تابوت بلک بری در گوشه ای از بازار اسمارتفون انتظار می کشند. بخت یکی از معتبرترین سازنده های گوشی هوشمند آنچنان کج افتاد که در حال حاضر 2 درصد از سهم بازار اسمارتفون ها را به خود اختصاص داده است.

اما همچنان می توان امید به پیشرفت این شرکت آماده به نبرد  داشت.

تحلیل گری به نام استیون لی در این مورد می گوید:  در مورد سخت افزار نگران نباشید، تنها راه نجات راه بلک بری تجارت نرم افزار است که در مدت زمانی محدود توانسته است مشتریان بالقوه ای پیدا کند، و رشد بالایی در حدود 30 درصد داشته باشد.

در بیست سال اخیر مدیر عامل بلک بری جان چن با خرید مایملکی بلک بری را بیش از آنچه صرفا در مسیر سخت افزار حرکت کند به سمت یک کمپانی نرم افزاری سوق داد.

original

خرید Good Technology و 5 دارایی جدید دیگر در 20 ماه گذشته که باعث شد چن ادعا کند اگر نتوانستیم موفقیتی در بخش سخت افزار صنعت گوشی های هوشمند کسب کند از نظر نرم افزاری بخشی از بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

این به معنای سر آمدن دوران سخت افزارهای بی بدیل بلک بری از جمله کیبوردهای افسانه ای آن است. حرکت از مسیر سیستم عامل بلک بری به سمت اندروید از مرگ تدریجی بلک بری جلوگیری کرد.

bbbbb

بلک بری Priv سر و صدای زیادی به پا کرد اما با قیمت سرسام آورش فروش چندان جالبی به دنبال نداشت، بعد از آن DTEK50 میان رده ای با قیمت 299 دلار با اندروید مارشملو و نرم افزار امنیتی بلک بری که نتوانست کسی را چندان ذوق زده کند.

دلیل بیشتری نیز برای خوشبین بودن نسبت به صنعت نرم افزار بلک بری نیز وجود دارد امضای معامله ی چند میلیون دلاری  پنج ساله ای اجرای اطلاعیه های سنای آمریکا و گارد ساحلی آمریکا و مجموعه ای از نرم افزارهای اندروید که 0.99 دلار برای مشتریان هزینه خواهد داشت.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu