The best strategy games in 2016

سیستم عامل جدید گوگل ، مستقل از لینوکس!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

خبرهای جدیدی حاکی از آن است که گوگل در حال ساخت سیستم عاملی کاملا جدید است. یعنی این سیستم عامل جدید گوگل آپ گریدی برای اندروید یا سیستم عامل کروم نیست، سیستمی ست که اصلا از هسته لینوکس گرفته نشده است.

نام این سیستم عامل جدید گوگل Fuschia ست. گرچه گوگل هیچ چیزی را به صورت رسمی درباره ی این سیستم عامل اعلام نکرده است، جزییاتی راجع به پروژه یGitHub  منتشر کرده که توضیحات رمزی دارد: “Pink + Purple == Fuschia (a new Operating System).”

طبق بررسی های دقیق تر Android Police این سیستم عامل از هسته ی Magentaس جدیدی استفاده می کند که طراحی شده تا با سیستم عامل های بر پایه ی IoT مانند FreeRTOS  یا ThreadX رقابت کند.

google-france-1024x512

زبان برنامه نویسی اصلی Dart است و پشتیبانی Flutter نشان می دهد که احتمالا این سیستم عامل از Material Design برای رابط کاربری استفاده می کند.

البته این لزوما بدین معنا نیست که گوگل می خواهد Fuschia  از دیوایس های IoT  پیشی بگیرد، چرا که این کمپانی سخت افزار های IoT  بیشتری چون OnHub  و Google Home تولید کرده است. ممکن است این سیستم عامل تنها سیستم سبک تری باشد که با تمام سخت افزار های آینده کار می کند. البته هم چنان توانایی ها یاین سیستم هیجان انگیز است خصوصا که خط بین اندروید و سیستم عامل کروم محو می شود.

دلیل سکوت گوگل طبق گفته های برایان سوئتلند این سیستم عامل از ابتدا به صورت متن باز نوشته می شود و این یعنی هنوز جزییات قطعی نیستند. البته کریستوفر لین خبر از اعلام رسمی گوگل در آینده ی نه چندان دور می دهد.

Source: androidpolice

Via appy-geek

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu