Pavel Durov

اپلیکیشن Storyo رقیب کهنه کار Stories اینستاگرام!

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

اگر می خواهید با چند عکس، ویدئویی بی نظیر بسازید. می توانید به Storyo اعتماد کنید! خاطراتتان را به برنامه بدهید و داستان ساخته شده با این عکس ها را به صورت یک ویدئو تحویل بگیرید.

اپلیکیشن های زیادی در این مورد عرضه شده حتی بر روی  اسمارتفون های مختلف این ویژگی به صورت پیش فرض قرار دارد. اما باید دید اپلیکیشن Storyo رقیب کهنه کار Stories اینستاگرام چه امکاناتی را برای کاربران عرضه خواهد کرد.

برای ساخت ویدئو در برنامه Storyo تنها سه مرحله ی ساده پیش رو دارید. اول اینکه مثل مواقع عادی عکس هایی که می خواهید را بگیرید و ترجیحا لوکیشن گوشی را روشن بگذارید. در مرحله ی بعد تایم فریم مورد نظرتان را در گالری انتخاب کنید. مرحله ی آخر به اشتراک گذاشتن حاصل کارتان یا ذخیره کردن آن به عنوان یک ویدئو است. به همین سادگی.

این اپلیکیشن یک الگوریتم Al-driven دارد که به صورت خودکار در عکس هایتان جستجو کرده، داستانی که عکس ها می سازند را طبق لوکیشن ثبت شده پیدا می کند و یک تایم لاین می سازد. Storyo با استفاده از المنت های وب، داستانی خاص و بامفهوم در قالب یک ویدئو ارائه می دهد. تمام پروسه ی انتخاب، کات کردن و تریم کردن نیز به صورت خودکار انجام می پذیرد. می توانید عنوان، آهنگ پس زمینه، کپشن ها و تایم فریم را به صورت دستی انتخاب کنید و تمام داستان را ادیت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Storyo برای اندروید و iOS می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: phonearena

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu