بازی ها و اپلیکیشن هایی با ایده های ساده که موفقیت های بزرگی داشته اند

دسته : کسب و کار

هات اپ نیوز:

پیش بینی این موضوع که کدام اپلیکیشن یا بازی موبایلی، آینده ی خوبی در اپ استور یا پلی استور خواهد داشت تقریبا امکان ناپذیر است. بعضی از اپلیکیشن ها در طول سال های گذشته داستان های موفقیتی دارند که با هیچ منطقی سازگار نیست هیچکس حدس هم نمی زده است که چنین ایده های ساده ای به چنین موفقیت های بزرگی دست یابند و پول ساز شوند.

اما گاهی دیوانه وارترین ایده ها به بیشترین موفقیت دست پیدا می کنند. بد نیست نگاهی دقیق تر به این اپلیکیشن ها و بازی ها داشته باشیم تا علت موفقیت آنها را بیشتر درک کنیم.

برای مثال با بازی پو شروع می کنیم که بازیکنان را درگیر غذا دادن به صورت روزانه به یک شخصیت کارتونی می کند تا بزرگتر شود و توانست به میزان 364k دلار به صورت ماهیانه پول ساز شود. چگونه ممکن است؟ پو مثال بارزی از ایده ی قدیمی نگه داری از یک حیوان خانگی به سبک دنیای جدید است که به صورتی مدرن ارائه شد. مردم عاشق حیوانات دیجیتالی مثل تاماگوچی شدند که از دهه ی نود عرضه شدند.

d8s5rhkپو نیز نمونه ای از این علاقه است و جذابیت آن به خاطر جوایزی است که کاربر بعد از انجام وظایف روزانه دریافت می کند. ممکن است کمی مضحک به نظر برسد اما 364k دلار اصلا مضحک نیست.

1revenue

پریسکوپ نمونه ی دیگری که امکان تماشای زنده ی ویدئوهای افراد دیگر را می دهد این ایده نیز بسیار موفق بود چون مردم دوست دارند ستاره ی یوتیوب و برنامه های زنده ی تلویزیونی باشند چون گرایش طبیعی آنها را از نظر بازی تغذیه می کند.

_periscope_759

ساخت بازی های کسل کننده نیز یک ایده ی تجاری وحشتناک به نظر می رسد اما ایده ی به نام فلپی برد ( Flappy Bird) آنچنان خوب عمل کرد که با هجوم کاربران مواجه شد و توانست روزانه 50000 دلار درآمد داشته باشد. شبیه سازی های زیادی از روی این بازی انجام گرفت اما هیچ کدام به این موفقیت دست نیافتند . کلید موفقیت فلپی برد سادگی و گیم پلی آن بود که به راحتی هر کسی بر آن مسلط می شد اما در حقیقت اینطور نبود.

flappy-birds76

اگر شک دارید نگاهی به گذشته  بیندازید نمونه های مشابه دیگری خواهید یافت، اپلیکیشن ها و بازی هایی که با ایده های بسیار ساده و گاهی کودکانه طراحی شده اند اما شاهد موفقیت های بزرگی بودند، رابط های کاربری ساده و مطابق با علایق اکثریت افراد جامعه به همراه پشتیبانی قوی، راز موفقیت آنها  بوده است.

پس از ساخت یک اپلیکیشن باید سعی کنید از طریق شیوه های مختلف مثل شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و وب سایت ها یا ویدئوهای جالب آن را به تعداد زیادی از کاربران بشناسانید با صرف هزینه ی اندکی اپلیکیشن خود را به مردم معرفی کنید تا آنها هم با به اشتراک گذاری ایده ی شما با دوستانشان یک جامعه ی کاربری بزرگ برای شما تشکیل دهند.

Source: theappdevelopers  ,  bluecloudsolutions

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu