following

بازی Mars Files تلاش برای بقا در سیاره ی قرمز

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

استودیوی Loco Games بازی جدیدی ارائه کرده است که ترکیبی از تلاش برای بقا و گیم بوک است. این بازی Mars Files نام دارد و یکی از آن سبک های تعاملی می باشد که بیشتر محتوای آن متن محور است. علاوه بر این شما باید در مورد منابع و مکانیک های دیگری که در سایر بازی های RTS با آنها سر و کار دارید نیز نگران باشید.

 

 

در بازی(Mars Files) شما کنترل یک مهاجر را به دست خواهید گرفت که در مریخ به دام افتاده است و  برای زنده ماندن، و همچنین نجات فضانوردان دیگر که به نحوی در این سیاره قرمز گیر افتاده اند. شما نیازمند ساخت یک پایگاه، جمع آوری منابع، ساخت وسایل دفاع و غیره خواهید داشت، باید مطمئن شوید که منابع خود را به درستی مدیریت می کنید در غیر اینصورت شما بدون هیچ کدام از آنها تنها خواهید مرد.

ویژگی های بازی (Mars Files) فایل های مریخ

مبتنی بر متن و  گیم پلی تلاش برای بقا: یک داستان کاملا مشخص به عنوان پیشرفت بازی و متن های ورودی شما ممکن است پایان متفاوتی را براساس آنچه در شرایط متخلف انتخاب کرده اید رقم بزند.

اکتشاف مریخ: کشف مکان های جدید، جمع آوری، غارت و مبارزه با تعداد زیادی از بیگانگان در طول راه پس از جمع آوری منابع کافی برای سرمایه گذاری.

ساخت تجهیزات و جمع آوری منابع: منابع شما محدود است در نتیجه شما نیاز به استفاده عاقلانه از آنها و ساخت تاسیسات برای تولید آنچه برای زنده ماندن نیاز دارید خواهید داشت.

سلاح های کرافت و مبارزه با بیگانگان: بررسی سیاره به شما صدها هیولای ناشناخته را نشان خواهد داد که یکی از یکی مرگبارتر هستند. پیشرفت شما بر انتخاب های بعدی شما تا پایان بازی تاثیر خواهد گذاشت. بازی فایل های مریخ، پایان های مختلفی خواهد داشت که همین ارزش بازی را چند برابر می کند چرا که با هر بازی خاص پایانی متفاوت را تجربه خواهید کرد.

بازی فایل های مریخ برای آنهایی که به دنبال یک بازی متفاوت در سبک گیم بوک هستند تجربه ی متفاوتی خواهد بود و می توانید این بازی را از لینک زیر دریافت کنید:

Buttons-05

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: droidgamers

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu