The best strategy games in 2016

هدفون تناسب اندام Jabra برای درمان بیماری ها

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

ممکن است در آینده ای نزدیک بعد از مراجعه به مطب پزشک با یک جفت هدفون تناسب اندام Jabra مطب را ترک کنید.  بخشی از یک مشارکت جهانی این شرکت صوتی با TrainerMD، اولین پلت فرم نرم افزار سلامت که به پزشکان برای پایش تناسب اندام و تغذیه بیماران در زمان واقعی کمک خواهد کرد.

برنامه ی بهداشت 360˚ در کمک به رفع نیازهای بیماران مبتلا به چاقی، سرطان و دیابت توسط پزشکان، مربیان و پرستاران بسیار تاثیر گذار خواهد بود. برای بیماران شرکت کننده یک جفت هدفون بی سیم ورزشی Jabra Sport Pulse تجویز می شود که آنها را در انجام ورزش به همراه مجموعه ای از اهداف تناسب اندام متناسب با رژیم شخصی یاری خواهد کرد.

 مانیتور یکپارچه ضربان قلب از طریق گوش خوانده می شود تا نبض ورزشی آنها همواره در طول برنامه ها بررسی شود  و همچنین سطح حداکثر Vo2 ، کالری و سرعت بیمار در طول تمرینات، محاسبه می شود. داده ها به تیم پزشکی از طریق نوتیفیکیشن های زمان واقعی ارسال می شوند تا وضعیت مدیریت سلامت بیماران دائما به روز رسانی شود.

jebra puls

این ارتباط دائم بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نه تنها به بیماران آموزش های لازم را خواهد داد بلکه قدرت کنترل سلامت را به آنها خواهد بخشید. پزشکان، مربیان و پرستاران با پشتیبانی از هدفون بی سیم ورزشی جبرا پالس به راحتی گوش کردن یک موسیقی یا پاسخ دادن به یک تماس در جریان اهداف سلامت افراد بیمار قرار خواهند گرفت.

 اوایل این هفته بود که جبرا نسل بعدی مربی تیم ورزشی و هدفون های ورزشی خود را به همراه بسته نرم افزاری جدید eartip معرفی کرد که دوام بیشتری دارد و دارای  ویژگی های ردیابی تناسب اندام فوق است.

با هدفون های ورزشی می توانید سابقه تمرین خود را نیز ذخیره کنید، به روز رسانی از راه دور و کنترل سرعت با استفاده از GPS بر روی گوشی، پخش کننده های صوتی که قابل اتصال به کتابخانه موسیقی هستند به شما انگیزه لازم را برای دنبال کردن اهداف سلامتی و تناسب اندام خواهند داد. 

Source: cnet

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu