crash club

ویژگی حذف پیام های فرستاده شده در اپلیکیشن Allo گوگل

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

اپلیکیشن پیام رسان گوگل Allo  امکان حذف پیام ها از مکالمات را خواهد داد، این ویژگی به محض در دسترس قرار گرفتن باعث محبوبیت آن در بین کاربران خواهد شد. با افزایش نگرانی ها در مورد حریم خصوصی برای مردم، این روزها داشتن گزینه ای برای حذف پیام ها، چیزی است که به احتمال زیاد در صدر لیست بسیاری از کاربرانی قرار دارد که به دنبال انتخاب یک برنامه برای رفع  نیازهای ارتباطی خود هستند.

 یکی از دلایل انتخاب اپلیکیشن Allo گوگل برای حذف یک پیام در هر نقطه ای از زمان نیز حفظ همین حریم خصوصی است. یک حرکت نسبتا جالب با توجه به اینکه برنامه Hangouts هیچ گزینه ای برای حذف فقط یک پیام نداشت و باید کل مکالمات حذف می شدند.

کاربران می توانند هر پیام خاص را در کل گفتگو انتخاب کنند و تنها آن را حذف کنند.اگر چه ظاهرا هیچ گزینه ای برای انتخاب و حذف پیام های متعدد وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که گوگل مثل همیشه با اضافه کردن این ویژگی در نسخه عمومی یک بار دیگر آن را رسما منتشر کند.

در تصاویر زیر یک نسخه پیش نمایش از این اپلیکیشن وجود دارد. در کنار توانایی حذف پیام، گوگل این پیام رسان را به گونه ای ساخته است که پیام انتخاب شده برای حذف با رنگ کمی تیره تر از بقیه نشان داده شود.

به طور طبیعی، به نظر می رسد در این گزینه برای حذف پیام ها، هم پیام هایی که کاربر فرستاده و هم آنهایی که توسط دیگران دریافت شده پاک خواهند شد. بنابراین هیچ محدودیتی برای آنهایی که می توانند انتخاب شوند و آنهایی که نمی توانند وجود ندارد.

 گوگل یک پنجره اعلان  پیاده سازی خواهد کرد که به کاربر هشدار می دهد حذف پیام دائمی است و قابل بازگشت نیست، همچنین شایان ذکر است که حذف یک پیام تنها با تلفن شخصی خود کاربر امکان پذیر است. گوگل این ویژگی را فقط برای پیام های معمول متنی ارائه نکرده است بلکه پیام های متصل به رسانه نیز از این ویژگی بهره خواهند برد.

اگر کاربر  یک پیام چند رسانه ای را برای حذف انتخاب کرده است پیام رسان Allo  از کاربر می پرسد آیا قصد دارد علاوه بر حذف رسانه از چت آن را از حافظه ی گوشی نیز پاک کند.

از آنجا که هیچ تاییدی برای تاریخ انتشار عمومی اپلیکیشن گوگل Allo وجود ندارد، هیچ راهی نیز برای دانستن اینکه آیا تغییرات به نسخه ی اصلی اضافه خواهند شد یا نه نیز وجود نخواهد داشت.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu