The best strategy games in 2016

شکایت های کاربران از ال جی G5 نشانگر آینده ی خوبی برای ماژولارها نیست

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تعداد زیادی از مشتریان در مورد ماژول های شکسته و مشکلات گوشی ال جی G5 شکایت داشته اند، مشکلاتی که باعث شده است عقیده ی خیلی ها در مورد گوشی های ماژولار تغییر کند. 

به گفته ی یکی از کاربران تا به حال چهار ماژول برای دوربین خریده است، کاربر دیگری می گوید این ششمین ماژول دوربینی است که شکسته است و مجبور به خریدن دوباره ی آن شده است.

مشکل مشترک شکستن دکمه ی پاور، بلندگو و  فاصله ی کوچکی که به هنگام نصب باتری به قسمت بالای گوشی پیش می آیند از این جمله هستند. 

buildq1

با این حال تصمیم طراحی به این شکل بر روی گوشی ال جی G5 تاثیر گذاشته است این یک نقص است، اما ضعف طراحی باعث بوجود آمدن این نواقص G5 شده است. ممکن است تجربه ی این مشکلات توسط بعضی از کاربران به دلیل کنترل کیفیت ضعیف باشد اما به نظر می رسد مشکل اصلی جایگزین کردن های متوالی باشد.

99

ال جی اولین سازنده ی گوشی بود که جریان گوشی های ماژولار را به راه انداخت اما شرکت های دیگر نیز گوشی های ماژولار در حال انتشار خود را دارند. موتو Z و موتو Z ForceZ نیز ماژوولار هستند اما بر خلاف ال جی G5 که نیاز به جدا کردن باتری و قرار دادن ماژول جدید دارد، ماژول موتو Z به صورت هوشمندانه ای با دارا بودن خاصیت مغناطیسی به پشت گوشی متصل می شود.

سیستم مغناطیسی در سری موتو Z باعث اضافه کردن و جدا کردن ماژول به راحتی و بدون نیاز به راه اندازی مجدد گوشی شده است. گوشی های ماژولار گوگل به نام پروژه ی Ara در پاییز امسال برای توسعه دهندگان و در سال 2017 برای مشتریان عرضه خواهند شد.

پروژه ی Ara بلند پروازانه تر از دو  گوشی ماژولار ال جی و لنوو با ماژول های قابل جابجایی خواهد بود، اما ایده کلی همان است:

گسترش ویژگی های یک گوشی بدون نیاز به خرید یک گوشی با نام تجاری جدید.

مشکلات G5 نشان می دهد که ساخت یک گوشی ماژولار قابل، که تا مدت زمان طولانی دوام بیاورد و استفاده شود سخت تر از آن  چیزی است که به نظر می رسد.

پروژه ی Ara از سال 2015 به تعویق افتاده است و بارها ماژول های آن ساده تر شده اند. یکی از مزایای یک گوشی ماژولار  مبادله ی ماژول ها برای گسترش توانایی های آن است. خرید گوشی های جدید کمتر، به نوبه ی خود برای محیط زیست نیز خوب خواهد بود. 

در واقع قدرت پردازش ماژولار به دلیل اینکه هر لحظه ماژول ها در معرض شکسته شدن خواهند بود چندان ارزشی نخواهد داشت.

Source: mashable

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu