crash club

گلکسی گلدن 4 : گوشی تاشوی سامسونگ در حال تبدیل شدن به ویرون گوشی‌هاست

دسته : اخبار

همه‌ی ما به احتمال زیاد تجربه‌ی استفاده از گوشی‌های تاشو را داشته‌ایم. در سال‌های ابتدایی ورود گوشی‌های موبایل به کشور، گوشی‌های تاشوی سامسونگ طرفداران زیادی داشتند. آیا احتمال این وجود دارد گوشی‌های تاشو دوباره برگردند؟ اینطور که به نظر می‌رسد پاسخ سامسونگ به این سوال مثبت است و شایعات و بنچمارک‌های زیادی برای این گوشی که احتمالا گلکسی گلدن 4 نام دارد به بیرون درز کرده است.

انتظار می‌رود گلکسی گلدن 4 با شماره مدل SM-W2017 در ادامه‌ی مدل SM-W2016 سال گذشته باشد. همچنین اسم رمز این گوشی ویرون نام‌گذاری شده است که به خودروی سوپر اسپرت بوگاتی ویرون اشاره دارد.

مشخصات گلکسی گلدن 4 چگونه است؟

درست است که گوشی‌های تاشو به کلی در ایالات متحده از رده خارج شده‌اند، با این حال در کشور‌هایی همچون ژاپن طرفداران خاص خود را دارند. اما جدیدترین و بهترین گوشی تاشوی سامسونگ چه چیزهایی همراه خود دارد؟ با توجه به بنچمارک‌های درز شده این‌طور به نظر می‌رسد که گوشی واقعا قدرتمندی باشد.

در واقعا این گوشی با توجه به گزارش Geekbench دارای گل سرسبد پردازنده‌های کوالکوم یعنی اسنپ دراگون 820 به همراه 4 گیگابایت حافظه‌ی رم است.

این گوشی با اندروید 6.0.1 عرضه خواهد شد که احتمالا در آینده‌ای نزدیک به اندروید 7.0 ارتقا خواهد یافت. دوربین اصلی گوشی 12 مگاپیکسل و دوربین جلو 5 مگاپیکسل است.

گلکسی گلدن 4

به عبارتی دیگر مشخصات این گوشی با گلکسی S7 و نوت 7 همتراز است. تنها تفاوت آن‌ها نوع طراحی است. جدای از نگاه کلی، گوشی با طراحی تاشو به جای طرح تخت، این گوشی دارای صفحه نمایش 4.2 اینچی است که نسبت به دو گوشی دیگر کوچک‌تر است.

متاسفانه هنوز نمی‌دانیم این گوشی چه شکلی خواهد بود زیرا هنوز عکسی به بیرون درز نکرده است. از اسم رمز این گوشی، یعنی ویرون، می‌توان حدس زد که طراحی مجللی داشته باشد. هم‌چنین هیچ اطلاعی از میزان قیمت و تاریخ عرضه‌ی این گوشی در دسترس نیست.

Source: digitaltrends