تغییرات جدید اپلیکیشن Prisma سرعت بیشتر، اعمال فیلتر در حالت آفلاین

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

اپلیکیشن Prisma با آوردن فیلترهای هنری مجهز به هوش مصنوعی به دنیای عکس های کاربران، همه را با کیفیت و انواع فیلترهایی که ارائه داده بود تحت تاثیر قرار داد، اما مشکلات سرور و جنبه های یادگیری ماشین در اعمال فیلترها و هجوم کاربران باعث ایجاد مشکلاتی شد.

اپلیکیشن Prisma در حال حاضر فقط آنلاین کار می کند اما تیم توسعه دهنده ی آن تصمیم گرفته اند تعدادی از فیلترهای این اپلیکیشن را به صورت آفلاین نیز در دسترس قرار دهند. از آنجا که این اپلیکیشن به استفاده از تکنولوژی های مبتنی بر شبکه های عصبی برای اعمال فیلتر های عکس خود وابسته است تاکنون نیاز به اتصال به اینترنت داشت.

در حال حاضر شرکت Prisma توانسته است تکنولوژی شبکه های عصبی را در اپلیکیشن گوشی در iOS  پیاده سازی کند این کار باعث بالاتر رفتن سرعت آن خواهد شد. اما چقدر سریع تر؟ این به قدرت گوشی های هوشمند بستگی دارد. جالب است بدانید کاربران آیفون 6S برای پردازش یک عکس 2.5 ثانیه و برای آیفون 6 انجام همان کار 3 ثانیه طول می کشد.

اپلیکیشن Prisma

پیش از این تبدیل هر عکس و اعمال یک فیلتر  از 2 تا 10 ثانیه طول می کشید. سرورهای این شرکت به دلیل درخواست های زیاد مسدود شدند و طول مدت زمان استفاده نیز برای بعضی از کاربران به صورت غیر قابل تحملی افزایش یافت.

 این شرکت ادعا می کند با فناوری خود اپلیکیشن های دیگر را هم قادر به اجرای شبکه های عصبی در گوشی های هوشمند خواهد کرد. پریسما قصد ندارد ارائه ی دهنده این سرویس به سایر همسالان تکنولوژی خود باشد اما این شاهکار، الهام بخش خیلی از آنها خواهد شد.

شرکت Prisma می گوید که این اپلیکیشن هم اکنون می توانید به عنوان یک معیار برای سنجش سرعت گوشی های هوشمند استفاده شود. چگونگی این کار مشخص نیست، Aleksey Moiseyenkov مدیر عامل شرکت Prisma گفت این اپلیکیشن احتمالا در آینده ای نزدیک یک حالت خاص نیز خواهد داشت البته بدون اینکه اطلاعات بیشتری افشا کند، مدتی قبل نیز پشتیبانی این اپلیکیشن از ویدئوها اعلام شده بود.

اگر علاقه مند بودید اپلیکیشن Prisma را از این آدرس دانلود نمایید.

Source:

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu