انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن رویای کاربر چینی را تبدیل به کابوس کرد

دسته : اخبار

گلکسی نوت 7 گوشی جدید سامسونگ داغ ترین گوشی اندرویدی در حال حاضر است. اما انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن داغی بیش از حد این گوشی را به یک کاربر ثابت کرد.

یک کاربر بدشانس نه تنها موافق این نظر نیست، بلکه با اتفاقی که برایش افتاده است این گوشی را یک فاجعه می داند.

گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن منفجر شد

گلکسی نوت 7 دارای یک طراحی خیره کننده و صفحه نمایشی جذاب است. به نظر نمی رسد هیچ گوشی جدیدی به این زودی ها بتواند ذره ای از شهرت و اعتبار این نوت رویایی را کم کند.

نرم افزارهای نوت از بهترین های بازار در حال حاضر محسوب می شوند. ویژگی های جدیدی که توسط این شرکت کره ای به این گوشی اضافه شد آن را به یکی از محبوب ترین های سال 2016 تبدیل کرد.

اما انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن رویای کاربر چینی را تبدیل به کابوس کرد. در فوروم چینی Baidu کاربری با انتشار عکسی ادعا کرد که گلکسی نوت 7 او به هنگام شارژ شدن منفجر شده است. این کاربر ادعا می کنند، گوشی به هنگام شب در حال شارژ شدن بوده است. ناگهان با شنیدن صدای بنگ با گوشی گرفتار در شعله های آتش مواجه می شود.

 انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن

چند عکس منتشر شده بعد از حادثه، عمق این اتفاق را نشان می دهند. گلکسی نوت 7 رویایی، بعد از انفجار تبدیل به یک تکه ذغال شده است.

علت انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن چه بوده است؟

سامسونگ هنوز اظهار نظری در مورد این اتفاق نکرده است. احتمالا بررسی های بیشتر انجام خواهند گرفت. اما به نظر می رسد صاحب این گلکسی نوت به جای استفاده از کابل و شارژر ارائه شده توسط سامسونگ، از یک شارژر غیر استاندارد برای شارژ گوشی خود استفاده کرده است.

9

شارژر و کابل گلکسی نوت 7 سفید رنگ ست اما در این مورد شارژر کاربر سیاه است. وب سایت خاطر نشان کرده است که این کاربر از کابل سیاه به همراه آداپتور نوع C سامسونگ استفاده کرده است.

Galaxt-Note-7

ممکن است علت این اتفاق نقص تولید باشد و هیچ ربطی به شارژر نداشته باشد. اما کاربران نوت 7 برای جلوگیری از این حادثه، نباید از شارژرهای غیر استاندارد استفاده کنند. حداقل تاز زمانی که علت دقیق انفجار گلکسی نوت 7 مشخص نشده است این توصیه را جدی بگیرید.

امیدواریم شاهد بروز این اتفاق در هیچ جای دیگر دنیا نباشیم.

Source: valuewalk

 

 

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu