Batlle Bay

6 مکان جالبی که بازی پوکمون گو کاربران را برای شکار برده است

دسته : اخبار

بازی پوکمون گو این روزها سر و صدای زیادی را در میان کاربران ایجاد کرده است. در این بازی شما باید در مکان‌های مختلف کاراکترهای نینتندو را شکار کنید. مکان جالبی که بازی پوکمون گو کاربرانش را برای شکار برده است با هات اپ نیوز ببینید.

1- آبرا (Abra) هم به استراحت نیاز دارد!

مکان جالبی که بازی پوکمون گو
سلاااام! سوپرایزی در سرویس بهداشتی. رایان نمی‌توانست خنده‌ی خود را متوقف کند. «او همچنان با خونسردی به من نگاه می‌کرد، اما میان این همه جا چرا سرویس بهداشتی؟»

(تصویر: SkinnyG/Reddit)

2- اگزگیوته (Exeggcute) از صحنه‌ای که در ماهیتابه می‌بیند ناراحت شده است!

مکان جالبی که بازی پوکمون گو

چه تصادفی! اگزگیوته که کاراکتری تشکیل شده از شش تخم مرغ است دقیقا در جایی ظاهر شده است که تخم مرغ ها در حال پختن هستند. مطمئنا اگزگیوته به حساب آشپز خواهد رسید.

(تصویر: Reddit/Valensiakol)

3- رَتی کت (Raticat) نزدیک گربه.

مکان جالبی که بازی پوکمون گو
اگر این صحنه در واقعیت اتفاق می‌افتاد گربه‌ی بیچاره باید برای حفظ جان خود پا به فرار می‌گذاشت. ملانی گفت: «تماشای این صحنه بیش‌تر از بازی کردن پوکمون گو برایم جالب بود»

(تصویر: Mushili/Reddit)

4- اسنورلاکس (Snorlax) پیدا کردمت!

مکان جالبی که بازی پوکمون گو

شاید را شما از خواب بیدار کند، اما طبق گفته‌ی ویلی او بیدار نشد. خر و پف‌هایش تا شش محل آن طرف‌تر می‌رفت. این سوال برای ویلی پیش آمده است: «واقعا چه چیزی او را از خواب بیدار می‌کند؟»

(تصویر: Reddit)

5- گاستلی (Ghastly) در خدمت شماست!

مکان جالبی که بازی پوکمون گو

حدس بزنید چه کسی را در ساندویچی دیدم؟ گاستلی! جو در واتساپ به دوستانش گفت. «آیا یک ساندویچ بد مزه میل داری؟ خودت تهیه کن!» این جواب قطعی گاستلی به سفارش شما خواهد بود جو!

(تصویر: Tumblr)

6- آخرین مکان جالبی که بازی پوکمون گو سر از آن دراورده است، مگیکارپ (Magikarp) در باشگاه؟

مکان جالبی که بازی پوکمون گو

هنگامی که بازی پوکمون گو جفری را به باشگاه کشاند، با این صحنه رو به رو شد! دوست جفری در پاسخ گفت: «بهتر نبود به جای باشگاه در ماهیتابه بود؟!)

(تصویر: Reddit)

Source: viralhonk