اپلیکیشن Crowdsource گوگل برای کمک به ترجمه ی متون و تصاویر مختلف راه اندازی شد

دسته : اخبار

گوگل ترنسلیت ابزار ترجمه ی گوگل در بسیاری از موارد مخصوصا وقتی قصد سفر به یک کشور خارجی را دارید به شما کمک زیادی خواهد کرد. اما گاهی اوقات دقیقا همان عبارتی که می خواهید با همان مضمون برای شما ترجمه نمی شود، اپلیکیشن Crowdsource گوگل برای کمک به ترجمه ی متون و تصاویر مختلف راه اندازی شد، اینجاست که گوگل به کمک شما نیاز دارد!

شما باید به گوگل کمک کنید تا این فرایند را به خوبی تنظیم کند. به گفته ی اندروید پلیس این اپلیکیشن در گوگل پلی راه اندازی شده است.

در ابتدا اپلیکیشن از کاربران خواهد پرسید به چه زبانی مسلط هستند و براساس آن از آنها خواسته می شود وظایف ترجمه ی خاصی را انجام دهند. مثلا به تفسیر عکس، تشخیص دست خط، تایید ترجمه و ترجمه ی نقشه بپردازند.

اپلیکیشن Crowdsource گوگل

اپلیکیشن Crowdsource گوگل تلاش می کند اینترنت را به جایی بهتر تبدیل کند

اما عجیب است که هیچگونه تشویقی برای افزایش تمایل کاربران برای کمک به این حرکت اختصاص داده نشده است. گوگل قبلا در برنامه های نظر سنجی خود جوایزی را برای کاربران در نظر می گرفت. آنها معتقدند کاربران با آگاهی از این مسئله که می توانند اینترنت را به جایی بهتر تبدیل کنند به خودی خود تشویق به کمک خواهند شد.

وظایف مشخص شده در اپلیکیشن Crowdsource گوگل دشوار نیستند و تکمیل آنها 5 تا 10 ثانیه طول خواهد کشید. دقیقا مشابه همان کارهایی که در صفحات وی انجام می دهید تا ثابت کنید یک ربات نیستید. مثلا تصاویر تیره ای که باید عبارتی را در آنها تشخیص دهید یا علائم موجود در خیابان که باید تفسیر شوند.

رهیافتی بسیار جالب که باید منتظر تاثیرات خوب آن باشیم. اگر علاقه مند هستید به این حرکت بپیوندید کافی است اپلیکیشن آن را از پلی استور دانلود کنید، این اپلیکیشن فعلا فقط برای اندرویدی ها در دسترس است. هنوز برنامه ای برای انتشار آن برای iOS  وجود ندارد.

اپلیکیشن Crowdsource گوگل

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای
آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: ubergizmo

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu