The best strategy games in 2016

با ویژگی Stories اینستاگرام در تب اکسپلور ، داستان های کاربران مختلف را مشاهده کنید

دسته : اخبار

ویژگی Stories اینستاگرام مدتی است راه اندازی شده. این ویژگی مشابه Stories اسنپ چت است که بیشتر کاربران، اینستاگرام را به کپی کردن از آن متهم کردند. با ویژگی Stories اینستاگرام در تب اکسپلور داستان های کاربران مختلف را مشاهده کنید.

این داستان ها تمامی لحظات روز شما را در قالب عکس ها و ویدئوهایی که با استیکرها، متن ها و کپشن های شما همراه شده اند نمایش می دهند و فقط 24 ساعت نشان داده خواهند شد.هم اکنون می توانید ویژگی Stories را در بالای فید اینستاگرام خود بیابید. این داستان ها مربوط به کسانی هستند که آنها را فالو می کنید.

ویژگی Stories اینستاگرام در تب اکسپلور ، برای کاربران دیگری که توسط شما فالو نمی شوند!

اما اینستاگرام قصد دارد به شما این امکان را بدهد که بتوانید Stories کاربران دیگری را نیز که توسط شما فالو نمی شوند هم  مشاهده کنید. ویژگی Stories اینستاگرام در تب اکسپلور نیز قرار داده شده است. تب اکسپلور( Explore tab) جایی است که امکان یافتن عکس ها و ویدئوهای کاربران دیگر اینستاگرام هم وجود دارد که احتمالا به آنها علاقه مند هستید. این تب به خانه ی جدیدی برای Stories نیز تبدیل می شود.

ویژگی Stories اینستاگرام در تب اکسپلور

به گفته ی بلیک بارنز مدیر محصولات اینستاگرام، بعضی به این ویژگی به عنوان یکی از راه های ابتدایی برای استفاده از اینستاگرام نگاه می کنند و بعضی دیگر آن را یک نوع دسر می دانند. او در مورد ویژگی Stories اضافه کرد: واقعا منتظر نحوه ی استقبال کاربران، برندها و سلبریتی ها از این ویژگی هستیم.

به هر حال اگر از ویژگی Stories اینستاگرام لذت می برید، اضافه کردن آن به تب اکسپلور این اپلیکیشن راه جدیدی برای یافتن علایق و حساب های جدید برای فالو کردن به شما ارائه خواهد داد. به این قسمت بروید و آن را چک کنید. منتظر نظرات شما هستیم.

Source: ubergizmo

از دست ندهید!

تاخیر آپدیت تلگرام

تاخیر آپدیت تلگرام و حمله پاول دورف بنیانگذار تلگرام به تیم کوک!

احتمالا شما هم مثل ما متوجه تاخیر آپدیت تلگرام شده‌اید، تلگرام قرار بود این ماه آپدیت بزرگی را منتشر

ادامه مطلب...

گلکسی S8 و S8 پلاس با تغییراتی بزرگ و ظاهری زیبا رونمایی شدند

سامسونگ دیشب بصورت رسمی گلکسی S8 و S8 پلاس را رونمایی کرد. حذف دکمه هوم، دستیار هوش مصنوعی، حذف

ادامه مطلب...
ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu