Pavel Durov

کار کردن در گوگل پیشرو ترین غول تکنولوژی دنیا، چه ویژگی هایی دارد؟

دسته : کسب و کار

تنها آگاهی اندکی در ارتباط با شرایط ویژه کاری، تسهیلات عالی و پرداخت حقوق های مناسب و عالی در کمپانی گوگل کافی است تا با علت محبوبیت این شرکت و تقاضای کار کردن در گوگل از طرف میلیون ها نیروی متخصص آشنا شوید. با هات اپ نیوز همراه باشید.

شرایط کار کردن در گوگل سبب شده است که کارمندان این کمپانی امتیاز 4.4 را از 5 ستاره محبوبیت در سایت رتبه گذاری شرکت Glassdoor ثبت نمایند. گوگل در طول مدت کاری خود توانسته است بیش از 9 هزار فرصت شغلی ایجاد کند. با این اوصاف شکی باقی نمی ماند که گوگل از بهترین کمپانی های تکنولوژی برای کار در آمریکا می باشد.

اما جزییات کار کردن در گوگل چیست؟ چه چیزی سبب رغبت کارمندان گوگل در این شرکت و رتبه بندی آن در میان هزاران شرکت کسب و کار شده است؟ برای پاسخ به شیوه کار کردن در گوگل، شرایط فعالیت کارمندان و سوالات دیگر شما را به مطالعه این مطلب دعوت میکنیم.

استخدام، تربیت و آموزش برای کار کردن در گوگل
Employment, education and training to work at Google

رفتار با کارمندان برای کار کردن در گوگل

مهم ترین جنبه کاری در گوگل شیوه برخورد با کارمندان است. چیزی که کار کردن در گوگل را برای کارمندان لذت بخش کرده است.

کار کردن در گوگل و تورهای تفریحی، اسکی به ورمونت و پیک نیک

کارکردن در گوگل

برای آشنایی با جاذبه این فعالیت ها در کار کردن در کمپانی گوگل بهتر است دیدگاه یکی از کارمندان فعلی را پیرامون یکی از تورهای تفریحی بخوانید:
“یکی از بهترین تعطیلات من در در والدورف آستوریا، کتابخانه عمومی نیویورک، موما، و …بود. سفراسکی شبانه به ورمونت؛ طبیعت گردی تابستانه در پاکونوس؛ پیک نیک تابستانی در اسکله چلسی و….
این ها فعالیت های مداوم شرکت بود و تنها در صورتی که متحمل ضرر مالی میشدیم متوقف میشد.”

احترام متقابل کاری با کار کردن درگوگل

کارکنان گوگل یا گوگلرها از کار کردن خود در گوگل به عنوان همکاری عالی با مهارت های فنی بالا، افراد فوق العاده با استعداد و کارکنان واقعا هوشمند یاد می کنند. مسلما احترام فوق العاده در این جمع برای کار کردن در گوگل ضروری است.

شرایط کاری متفاوت با کار کردن در گوگل

برگزاری گردهمایی های TGIF از طرف مدیران ارشد

کار کردن در گوگل

یکی دیگر از مزیت های کار کردن در گوگل تعامل مدیران ارشد و افراد بالادستی با سایر کارکنان است. بدین منظور در روزهای جمعه گردهمایی هایی تحت عنوان TGIF برگزار میشود که مجری اصلی آن مدیران آلفابت، لری پیج و سرگئی برین هستند.

کارمند فعلی گوگل پیرامون کار کردن در گوگل و شرایط آن می نویسد: اهمیتی ندارد سوال شما چه قدر بحث برانگیز و مباحثه ای باشد؛ در این جلسه می توانید سوال های خود را در حضور مدیران ارشد شرکت مطرح کنید و جواب بگیرید.

انعطاف کاری زیاد با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

گوگل جایگاه کارکنان را منعطف قرار داده است. به نسبت خدماتی که به کمپانی می دهید می توانید جایگاه خود را ارتقا دهید، به تیم ها و پروژه های جدید ملحق شوید و در کار خود متنوع عمل کنید.

فعالیت در شاخه مورد علاقه با کار کردن در گوگل

کار در گوگل علاوه بر انعطافی که دارد امکان انتخاب شاخه دلخواه را نیز به شما می دهد.می توانید خارج از مسئولیت اصلی خود به گروه و تیم ها مختلف بپیوندید و کارهایی که به نفع شما است را انجام دهید. یکی از کار کنان گوگل برای کار در گوگل اظهار داشته است که 20 درصد از زمان فعالیت خود را در گوگل برای اجرای پروژه خودرو های بدون سرنشین گوگل صرف می کند.

پشتیبانی فنی کارکنان با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

شما با کار کردن در گوگل تنها نیستید! گوگل مراکز فنی TechStop را در خانه پشتیبانی فنی خود به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته دائر کرده است. در این مراکز کارکنان مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خود را با کارشناسان در میان می گذارند.

محیط کار متفاوت با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل به منزله نشستن در یک اتاق ساده نیست؛ آن چه که گوگل را نسبت به رقبا برتر کرده است محیط کاری کارمندان است. دیوار سنگ نوردی، معماری متفاوت و نمای خیره گننده محیط تنها بخشی از محیط برای کار کردن در گوگل است. دفتر سان فرانسیسکو گوگل نمای جذابی از پل خلیج یا پل بی را دارد؛ این در حالی است که دفتر لس آنجلس گوگل داخل ساختمان دوربین دوچشمی فرانک گری در ونیز بیچ واقع شده است.

امکانات رفاهی برای کار کردن در گوگل

خدمات ورزشی با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

این کمپانی به خوبی می داند که چگونه پاسخ مثبتی در مقابل خدمت کارکنان خود ارائه دهد. کارکنان دسترسی به سالن های ورزشی، زمین های والیبال، بازی بولینگ، و یک پارک بازی در فضای باز در محوطه مانتین ویو که مقر اصلی گوگل است دارند.

خدمات رستوران و سرو غذا با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

گوگل برای سرو غذا و انتخاب منوی غذای مناسب بین کارکنانش شهرت خاصی دارد. کافه ها و کامیون های غذای زیادی در محوطه مقر اصلی گوگل قرار دارد که کار در گوگل را ساده تر از گذشته کرده است.

آموزش موزیک،ماساژ و امکان آوردن سگ با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

یکی دیگر از مزایای کار کردن در گوگل تفریح در کنار کار است. یادگیری فنون و کسب مهارت های مختلف در کنار ماساژ و لذت بردن از همجواری با حیوانات خانگی که وابستگی زیادی به افراد دارند یکی از مزایای کار در گوگل است.

حمل و نقل رایگان کارکنان با کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

کار در گوگل هزینه های جانبی سایر مشاغل را ندارد؛ با استفاده از اتوبوس های شاتل امکان رفت و آمد رایگان برای کارکنان فراهم شده است.

حقوق و مزایا کار کردن در گوگل

دستمزد قابل توجه در قبال کار کردن برای گوگل

کار کردن در گوگل

چیزی که بیش از هر چیز دیگری کارکنان را به خاطر کار در گوگل خشنود کرده است دستمزد قابل توجه حدود 140 هزاردلاری در سال است؛ مبلفی که تسهیلات پاداش سلامت، تطبیق 401 k و….نیز بدان افزوده می شود.
رضایت کارکنان از این کمپانی برای کار کردن در گوگل حدود 86 درصد تخمین زده شده است؛ آماری که سبب ایجاد 9 هزار شغل و کارآفرینی عظیمی در ایالت متحده آمریکا شده است.

مزایای همسر بعد از فوت کارمند با کار کردن در گوگل

کمپانی برای کار کردن ارزش خاصی قائل است و به همان اندازه به بستگان افراد نیز بعد از فوتشان اهمیت می دهد. گوگل بعد از فوت کارکنانش علاوه بر واگذاری سهام و تسویه حساب به مدت ده سال، نصف حقوق متوفی را به همسر به ازای کار کردن در گوگل و ماهانه هزار دلار به فرزندان وی اعطا می کند.

مزایا و سیاست های زادآوری کار کردن در گوگل

کار کردن در گوگل

پدران به مدت 6 هفته و مادران تا سه برابر این مدت زمان در صورت تولد کودک می توانند از مرخصی زایمان با حفظ سرمایه اصلی استفاده کنند. با این شرایط، گذراندن بیشترین زمان یک فرد در محیط کار بی نظیر خواهد بود!

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu