The best strategy games in 2016

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر به هنگام شارژ شدن، دوباره خبر ساز شد!

دسته : اخبار

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر به هنگام شارژ شدن دوباره خبرساز شد. بعد از اینکه هفته ی گذشته منابع مختلف خبر انفجار یک گلکسی نوت 7 را منتشر کردند این حادثه ی جدید نشان می دهد اوضاع از آنچه به نظر می رسد بدتر است.

باید خاطر نشان کرد که انفجار گلکسی نوت 7 به هنگام شارژ شدن در هر دو مورد خطای سامسونگ نبوده است. استفاده از میکرو یو اس بی های غیر استاندارد برای کابل یو اس بی در هر دو مورد عامل بروز این حوادث بوده است.

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر در کره اتفاق افتاده است. این فرد برای جبران خسارت با سامسونگ تماس گرفته است و آنها ادعا کرده اند که شما باید از شارژر خودِ گوشی استفاده می کردید و گوشی را به هنگام شارژ از خود دور کنید.

اگر علت این حادثه نیز استفاده از شارژر غیر استاندارد بوده است چندان جای تعجب نیست چون کابل های یو اس بی غیر استاندارد زیادی در بازار وجود دارد.

 انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر و نگرانی شدید سرمایه گذاران!

به هر حال با وجود تمام این دلایل به ظاهر منطقی برای علت وقوع این حوادث و یک شروع انفجاری برای نوت 7، سامسونگ تصمیم گرفته است فروش گلکسی نوت 7 را به دلیل انجام آزمایش های کنترل کیفیت بیشتر به تعویق بیندازد. سامسونگ این اطلاعات را با رویترز در میان گذاشت اما در مورد علت اصلی این آزمایش های مجدد و توقف محموله های گلکسی نوت 7 اطلاعات بیشتری منتشر نکرد.

اگر مشکلات کنترل کیفیت نوت 7  ثابت شوند می توانند تاثیر زیادی بر روی فروش جهانی آن و سرمایه گذاری های گسترده ی سامسونگ بر روی این گوشی داشته باشند. سامسونگ پیش بینی کرده بود به دلیل تقاضای زیادی که برای گلکسی نوت 7 بوجود خواهد آمد امکان کمبود این گوشی در بسیاری از بازارها بوجود خواهد آمد و باید از تمام امکاناتش برای افزایش تولید استفاده کند.

مشکلاتی که در فروش گلکسی S6 edge نیز بوجود آمد باعث نگرانی سرمایه گذاران زیادی در بروز دوباره ی این شرایط برای نوت 7 شده است. قیمت گلکسی نوت 7 در کره ی جنوبی 887 دلار است.

Source: REUTERS ubergizmo

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu