پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام از پلتفرم Daydream گوگل پشتیبانی خواهد کرد

دسته : اخبار

اوایل امسال بود که ایسوس اعلام کرد که گوشی ZenFone 3 Deluxe نخستین گوشی با پردازنده ی اسنپ دراگون 821 خواهد بود.  پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام از پلتفرم Daydream گوگل پشتیبانی خواهد کرد.

پردازنده ی اسنپ دراگون 821 دارای سی پی یو چهار هسته ای خوشه ای است که هسته ها دارای سنجش زمان 2.4 گیگاهرتز هستند و تا 10 درصد افزایش عملکرد نسبت به اسنپ دراگون 820 خواهند داشت. جی پی یو آدرنو 530 با 5 درصد افزایش سرعت سرعت 650 مگاهرتز داشته است. میزان صرفه جویی در مصرف انرژی نیز تا 5 درصد افزایش داشته است.

پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام

پردازنده ی اسنپ دراگون 821 نیز همچون پردازنده ی 820 براساس مجموع دستورالعمل ARMv8-A است و ساخت آن طبق FinFET LPP نسل دوم nm14 سامسونگ صورت گرفته است.

پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام

پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام عملکرد گوشی را بهبود خواهد بخشید

به گفته ی کوالکام اسنپ دراگون 821 به گونه ای بهینه سازی شده است که میزان زمان بارگذاری اپلیکیشن ها را تا 10 درصد کاهش دهد. بهبود رابط کاربری و ترفندهای عملکردی، پیمایشی نرم تر و پاسخگوتر را فراهم خواهند کرد.

اسنپ دراگون 821 از VR SDK نیز پشتیبانی خواهد کرد که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که تجارب واقعیت مجازی سازگار با پلتفرم Daydream گوگل را برای گوشی های هوشمند به ارمغان بیاورند. پشتیبانی این پردازنده از Dual PDAF باعث افزایش سرعت فوکوس خودکار به هنگام گرفتن عکس های چالش برانگیز خواهد شد. سپس افزایش دامنه ی لیزر فوکوس خودکار باعث افزایش دامنه ی تمرکز فوکوس حتی تا فواصل بسیار دور خواهد شد.

در آخر نیز باید اضافه کرد پردازنده ی اسنپ دراگون 821 از اندروید 7 نیز پشتیبانی خواهد کرد. باید منتظر رونمایی گوشی های مجهز به پردازنده ی اسنپ دراگون 821 کوالکام در ماه های آینده باشیم.

در شرایط فعلی که نرم افزارها با سخت افزارها ارتباط مستقیم دارند توجه به خبرهای مهمی مانند این خبر که به پردازنده ی اسنپ دراگون 821 می پردازد بسیار حیاتی تلقی می شود.

سرعت پیشرفت در حوزه سخت افزار، کمپانی های بزرگ را مجاب خواهد کرد که در تولید پرچمدارانش و ترکیب سخت افزاری آنها دقت بیشتری کنند.

Source: androidcentral

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu