Batlle Bay

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام! بعد از شش سال می توانید این کار را انجام دهید

دسته : اخبار

بعد از شش سال می توانید این کار را انجام دهید. زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام اتفاق جدیدیست که شما را هیجان زده خواهد کرد.

به گفته ی اینستاگرام:

امروز مفتخریم پدیده ی فوق العاده ی زوم را برای اینستاگرام iOS به ارمغان بیاوریم. از این پس می توانید بر روی ویدئوها و عکس ها در فید، پروفایل و در قسمت اکسپلور زوم کنید.

اینستاگرام خاطر نشان می کند که ویژگی زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام از امروز برای iOS در دسترس قرار داده شده است و با نزدیک کردن انگشتانتان بر روی عکس یا ویدئو به هم می توانید بر روی آنها زوم کنید. امکان زوم کردن بر روی محتوای فید، پروفایل و اکسپلور نیز وجود خواهد داشت.

اینستاگرام در حال ایجاد لرزه هایی برای تبدیل شدن به پلتفرمی برای عکاسان است و دیگر منحصر به سخنرانان رسانه های اجتماعی نخواهد بود.

آپدیت نسخه ی 9.2 اینستاگرام هم اکنون برای دانلود در دسترس است. ممکن است مجبور شوید برای آشکار شدن زوم اپلیکیشن را Force close  کنید. بسیاری از باگ های قبلی اینستاگرام نیز در این نسخه ی جدید برطرف شده اند.

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام قدم به قدم نزدیک تر به آنچه همه انتظار دارند!

اینستاگرام همواره به دنبال به اشتراک گذاری لحظات بوده است و کمتر به نکات زیبایی شناسانه و تکنیکی پرداخته است. به همین دلیل است که تاکنون ویژگی زوم در اینستاگرام وجود نداشته است. اما با بهتر شدن دوربین گوشی ها و به اشتراک گذاری عکس های حرفه ای تر در اینستاگرام این تغییر قابل ستایش است.

طبق معمول کاربران اندرویدی باید منتظر بمانند. به لطف تیم گوگل اندرویدی ها در هفته ای آینده دارای ویژگی زوم در اینستاگرام خود خواهد شد. د رمورد پشتیبانی از ویندوز هنوز هیچ صحبتی نشده است.

به هر حال جالب است که بعد از شش سال شاهد ظهور ابتدایی ترین ویژگی عکس گردی یعنی زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام خواهیم بود.

از دیگر ویژگی های جدید اضافه شدن امکان مشاهده کردن stories در شرایط نور کم و اضافه شدن دکمه ی تنظیم نور به این اپلیکیشن است.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu