The best strategy games in 2016

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام! بعد از شش سال می توانید این کار را انجام دهید

دسته : اخبار

بعد از شش سال می توانید این کار را انجام دهید. زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام اتفاق جدیدیست که شما را هیجان زده خواهد کرد.

به گفته ی اینستاگرام:

امروز مفتخریم پدیده ی فوق العاده ی زوم را برای اینستاگرام iOS به ارمغان بیاوریم. از این پس می توانید بر روی ویدئوها و عکس ها در فید، پروفایل و در قسمت اکسپلور زوم کنید.

اینستاگرام خاطر نشان می کند که ویژگی زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام از امروز برای iOS در دسترس قرار داده شده است و با نزدیک کردن انگشتانتان بر روی عکس یا ویدئو به هم می توانید بر روی آنها زوم کنید. امکان زوم کردن بر روی محتوای فید، پروفایل و اکسپلور نیز وجود خواهد داشت.

اینستاگرام در حال ایجاد لرزه هایی برای تبدیل شدن به پلتفرمی برای عکاسان است و دیگر منحصر به سخنرانان رسانه های اجتماعی نخواهد بود.

آپدیت نسخه ی 9.2 اینستاگرام هم اکنون برای دانلود در دسترس است. ممکن است مجبور شوید برای آشکار شدن زوم اپلیکیشن را Force close  کنید. بسیاری از باگ های قبلی اینستاگرام نیز در این نسخه ی جدید برطرف شده اند.

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام

زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام قدم به قدم نزدیک تر به آنچه همه انتظار دارند!

اینستاگرام همواره به دنبال به اشتراک گذاری لحظات بوده است و کمتر به نکات زیبایی شناسانه و تکنیکی پرداخته است. به همین دلیل است که تاکنون ویژگی زوم در اینستاگرام وجود نداشته است. اما با بهتر شدن دوربین گوشی ها و به اشتراک گذاری عکس های حرفه ای تر در اینستاگرام این تغییر قابل ستایش است.

طبق معمول کاربران اندرویدی باید منتظر بمانند. به لطف تیم گوگل اندرویدی ها در هفته ای آینده دارای ویژگی زوم در اینستاگرام خود خواهد شد. د رمورد پشتیبانی از ویندوز هنوز هیچ صحبتی نشده است.

به هر حال جالب است که بعد از شش سال شاهد ظهور ابتدایی ترین ویژگی عکس گردی یعنی زوم کردن بر روی عکس های اینستاگرام خواهیم بود.

از دیگر ویژگی های جدید اضافه شدن امکان مشاهده کردن stories در شرایط نور کم و اضافه شدن دکمه ی تنظیم نور به این اپلیکیشن است.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu