کنترل انسان نظیر کدها – آرزوی عجیب مارک زاکربرگ برای آینده

دسته : اخبار
ادعای مارک زاکربرگ برای کنترل انسان نظیر کد

احتمالا همه شما با مارک زاکربرگ، بنیانگذار شبکه اجتماعی فیس بوک، آشنا هستید. نابغه ای که ایده های خلاقانه و عجیب و غریب او سبب شده است هم اکنون جوان ترین میلیاردر جهان باشد! تفکرات مارک زاکربرگ همواره مورد توجه جهانیان بوده و با شناختی که از او پیدا کرده ایم نباید از ادعاهای عجیب وی مثل کنترل انسان نظیر کدها شگفت زده شویم!

مصاحبه این فرد با مجلات، رسانه ها و مراکز مختلف نشان داده است که طرز فکر او تا جایی پیش رفته است که گاهی ادعای خدایی برای کنترل همه چیز از جمله کنترل انسان نظیر کُدها دارد!

مصاحبه اخیر او با صنعت تکنولوژی لاگوس نیجریه به نقل از شبکه خبری CNN حاکی از ادعای عجیبی مبنی بر کنترل انسان نظیر کد است. ادعایی که حتما خواندن آن نیز برای شما جالب و تعجب برانگیز است. شما را به مطالعه داستان مارک زاکربرگ و آرزوی عجیب او برای کنترل انسان نظیر کدها دعوت می کنیم.

ادعای مارک زاکربرگ برای کنترل انسان نظیر کد

Mark Zuckerberg Wishes He Could Control People Like Code

اعمال مارک زاکر برگ این قدر عجیب است که همواره در مرکز توجه رسانه ها قرار گرفته است؛ به عنوان مثال پیش از اعلام ادعای مارک زاکربرگ برای کترل انسان نظیر کد ها او اعلام کرد که قصد دارد بیش از 90 درصد سرمایه و سهام فیس بوک را برای اعتلا و پیشرفت بشر در راه های خیرخواهانه صرف کند!

کنترل انسان نظیر کدها

داستان ادعای کنترل انسان نظیر کدها!

زاکربرگ برنامه نویس ماهری است؛ کدنویسی یکی از مهم ترین بخش ها در حرفه برنامه نویسی است و به نظر می رسد زاکربرگ نیز به دنبال کدهای جدیدی است. امری که ایده اولیه آن کنترل انسان نظیر کدها بوده است!

زاکر برگ در مصاحبه خود گفته است: “ظرافتی در کدنویسی وجود دارد که من در به کارگیری آن مرتکب اشتباه شده ام. این کد همان چیزی است که خواسته های شما را عملی می کند و دیگران معمولا از آن سر باز می زنند!”

همین جمله به صورت خلاصه بیانگر مقصود اصلی زاکربرگ یعنی کنترل انسان به واسطه کدها می باشد.

شما چه فکر می کنید؟

ایده شما پیرامون ادعای جدید مارک زاکربرگ برای کنترل انسان نظیر کد چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: gizmodo