Batlle Bay

اپلیکیشن Firstage با استفاده از واقعیت افزوده کنسرت ها را به خانه ی شما می آورد

دسته : اپلیکیشن

تیم استارتاپی در ایرلند که شامل چند موسیقیدان و طرفداران پتانسیل های واقعیت افزوده در حال ساختن یک کمپانی هستند که طبق گفته ی شکسپیر. جهان را به یک استیج تبدیل کنند. اپلیکیشن Firstage با استفاده از واقعیت افزوده کنسرت ها را به خانه ی شما می آورد.

نام  کمپانی سازنده ی آن Firstage است. اپلیکیشن آن فعلا در نسخه ی بتا برای اندروید و iOS ارائه شده است و قابل دانلود است.

اپلیکیشن Firstage برای انجام این کار اجرای هنرمندان را در جلوی یک پرده ی سبز ضبط می کند. کاربران می توانند اپلیکیشن را دانلود کنند و یک استیج را که به شکل یک کارت کوچک است را پرینت بگیرند. با شروع پخش به نظر می رسد خواننده یا نوازنده ها در فرمی مینیاتوری در حال اجرا در مقابل شما هستند.

بنیانگذاران این استارتاپ با ایده ی ساخت یک پلتفرم کنسرت مبتنی بر واقعیت افزوده آغاز کردند تا به هنرمندان در کسب درآمد بیشتر از موسیقی کمک کنند. از سه سال پیش تاکنون محصولات متفاوتی ساخته و اصلاح شده اند.

از ویژگی هایی که این تیم به دنبال آن بودند می توان به استریمینگ زنده ی کنسرت های گروه های مختلف برای طرفداران در زمانی خاص با فروش بلیط به آنها اشاره کرد.

به گفته ی هریسون این تیم اخیرا در حال تحقیق بر روی یک فید زنده هستند که امکان برقراری تعامل با کاربران را در زمان واقعی فراهم خواهد کرد و امکان درخواست ترانه نیز وجود خواهد داشت.

بنیانگذاران اپلیکیشن Firstage اکثرا موسیقیدان های حرفه ای هستند

بنیانگذاران این استارتاپ که اکثرا موسیقیدان های حرفه ای هستند و از موانع برگزاری تورهای کنسرت به خوبی مطلع می باشند در تلاش برای فراهم کردن موقعیتی برای اجرای شخصی هنرمندان برای طرفدارانشان از طریق غوطه ور شدن در دنیای واقعیت مجازی هستند.

Firstage هم اکنون یک تیم شش نفره است. طبق گزارش Data Corp، سود حاصل از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از 5.2 میلیارد دلار در سال جاری به 162 میلیارد دلار در سال 2020 خواهد رسید. بعد از سال 2017 واقعیت افزوده و واقعیت مجازی کاربرد زیادی در معرفی محصولات و ارائه ی خدمات بهداشتی پیدا خواهند کرد.

موسیقی بهره ی زیادی از واقعیت افزوده خواهد برد به این معنا که هنرمندان می توانند در یک لحظه بر روی میلیونها استیج اجرا داشته باشند. با این شیوه طرفداران شانس برقراری ارتباط با هنرمندان قبل و بعد از کنسرت و حتی در حال اجرای کنسرت را خواهند داشت.

با پیشرفت تکنولوژی یک طرفدار چیزی بیش از  تماشای ساده ی ویدئوهای یوتیوب خواهد داشت. گروههای موسیقی به خانه ی شما می آیند!

اپلیکیشن firstage

متاسفانه این اپلیکیشن از پلی استور حذف شده است.

 

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: bgr

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu