Batlle Bay

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز در مزایده ای متفاوت در لس آنجلس

دسته : اخبار
فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز ایده ای جالب برای علاقمندان به جمع آوری مجموعه یا کلکسیون های قیمتی می باشد. چندی پیش نیز اقلامی نظیر کامپیوتر و حتی صندل های وی به حراج گذاشته شد.

امروزه کمتر کسی وجود دارد که نام موسس و پدر کمپانی اپل، استیو جابز را نشنیده باشد. شاید در آن زمان استیو جابز تصور نمیکرد اپل روزی به این شهرت جهانی برسد و هیچ گاه اختلافات وی سبب جدایی از کمپانی اپل نمی شد.

این مرد بزرگ انسانی خلاق، چهره ای پیشرو در صنعت و میلیاردری آمریکایی بود که در سال 2011 درگذشت و هم اکنون مدتی است وسایل شخصی و ابزارهای کاری او تحت مزایده های بزرگ مختلفی به صورت جهانی به فروش می رسد.

در حراج جدیدی که برگزار شده است این بار فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز مربوط به تی شرت یقه اسکی و سایر ابزارهای در دسترس تر او می شود که از طریق گروه مزایده جولین در حال برنامه ریزی است.

اگر جمع آوری کلکسیون نیز برای شما جذابیت دارد و اخبار را در این زمینه دنبال می کنید در این مطلب با جزییات بیشتری پیرامون برگزاری مزایده جالب برای فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز آشنا خواهید شد.

 فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز در مزایده

Steve Jobs’ Old Stuff Is Up For Auction

این مزایده توسط گروه جولین در شهر لس آنجلس آمریکا به عنوان بخشی از پروژه فروش کالکشن های بزرگتر متعلق به ستاره های هالیوودی برگزار شد. زندگی خصوصی استیو جابز همواره خصوصی ماند و احتمالا اگر زنده بود از این مزایده تحت عنوان فروش وسایل قدیمی استیو جابز هیجان زده می شد.

اقلامی که در مزایده فروش وسایل قدیمی استیو جابز به فروش می رسد در عمارت شخصی وی در وودساید جمع آوری شده است؛ عمارتی که موسس اپل در طول دهه 1980 در آن زندگی می کرده است.

لیست فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

وسایل قدیمی استیو جابز که به مزایده گذاشته است متفاوت هستند و قیمت ها و ارزش های مختلف دارند؛ اما جالب توجه است که بدانید برخی از ساده ترین اقلام وی به عنوان عجیب ترین و بهترین آثار در لیست فروش قرار گرفته است. در ادامه با تعداد انگشت شماری از آن ها آشنا می شوید:

فروش یقه اسکی NeXT

NeXT کمپانی لباس های مارک دار است که استیو جابز بعد از ترک اپل تاسیس  و از محصولات آن شخصا استفاده می نمود. حالا در طرح فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز یقه اسکی نکست از محصولات این کمپانی با قیمت پایه 500 دلار عرضه شده و پیش بینی می شود این رقم در طول مزایده تا 3 هزار دلار نیز افزایش یابد.

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش حوله قدیمی

تصویری که در ادامه می بینید مربوط به حوله لباسی قدیمی استیو جابز است که توسط تیم جولین ثبت و حالا در مزایده فروش لباس های قدیمی استیو جابز به فروش می رسد.

احتمالا دسترسی به حوله حمام قدیمی استیو جابز که توسط طراح فرانسوی بزرگ کریستین دیو عرضه شده بود برای علاقمندان به شرکت در مزایده فروش جالب بوده است. این حوله به همراه دو ریش تراش برقی با قیمت پایه 200 دلار پیشنهاد شده است و برای خرید آن تا چندین برابر این قیمت افزایش یافته است!

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش ساعت مچی قدیمی سیکو

استیو جابز شخصا فقط از اپل واچ یا ساعت های اپل استفاده می کرد و بنابراین یافتن ساعت هایی از برندهای متفاوت در لیست فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز حیرت انگیز است!

گفته شده است که استیو جابز در طول حیات خود از دو برند ساعت دیگر استفاده کرده است که مدل سیکو آن در مزایده ارزشمندتر و زیباتر به نظر می رسد. اگر اهل دنبال کردن مزایده های فروش ساعت مچی هستید ممکن است این ساعت را در فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز با ساعت 43 هزار دلاری فروخته شده در مزایده فوریه اشتباه بگیرید؛ اما این فروش متفاوت است!

پیش بینی میشود این ساعت در مزایده با قیمت پایه 500 دلار عرضه و حتی با قیمتی بیش از 2 هزار دلار نهایتا به فروش برسد.

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش سی دی پلیر قابل حمل سونی

حضور این سی دی پلیر در مزایده فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز به دلایل مختلفی عالی و بی نظیر است! اولا تولید کمپانی سونی است؛ شرکتی که گفته می شود استیوجابز حساسیت و وسواس بالایی نسبت به آن داشت.

ثانیا از جمله اولین سیستم های پخش اولیه در آشپزخانه استیو جابز بوده است و زمان زیادی را در مدت حضور در خانه با آن سپری می کرده است. لذا جای تعجبی نیست که قیمت آن بالا باشد.

گفته می شود که استیو جابز با این سی دی پلیر یا دستگاه پخش سونی به موزیک های بیتلز و باب دیلن گوش می داده است و رویای تولید پلیرهای جدید و زیباتری را در ذهن خود می پرورانده است. قیمت فروش پایه این سی دی پلیر 100 دلار است.

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش ژاکت چرمی قدیمی

این ژاکت را احتمالا در عکس معروفی که در آن استیوجابز به برند IBM اشاره کرده است دیده اید. حال، این ژاکت در مزایده فروش با قیمت 4 هزار دلار به صورت پایه پیشنهاد داده شده است. به نظر می رسد که قیمت اولیه تا 12 هزار دلار نیز افزایش پیدا کند. آیتم های مختلف دیگری به همراه ژاکت چرمی نیز به ممکن است به فروش برسد.

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش کتاب بازاریابی

احتمالا فروش کتاب ها و وسایلی که استیو جابز در طول دوره های مختلف زندگی خودش از آن ها الهام گرفته است کاربردی تر و ارزشمند تر باشد و برخی استفاده از این اقلام در فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز را رمز و راز موفق شدن در کسب وکار بدانند.

اما به نظر می رسد استیو جابز حتی یک بار این نسخه از کتاب را باز نکرده است؛ اولین نسخه ازکتاب که میلیون ها توصیه برای موفقیت در بازاریابی و مشاوره فروش در آمریکا در آن درج شده است.

جالب تر از هر چیز، دست نوشته اول کتاب مورد توجه افراد در مزایده فروش قرار گرفته است. متن آن که از طرف رجیس نوشته شده است به شرح زیر می باشد:

استیو! تو دوست خاصی برای من هستی و چیزهای زیادی از تو آموختم.

قیمت پایه برای فروش کتاب 50 دلار در نظر گرفته شده است.

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

فروش کیف پول و کارت شناسایی

شاید این بخش از مزایده فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز برای برخی خسته کننده باشد و چندان جالب به نظر نرسد. در این بخش کیف پول و کارت شناسایی استیوجابز که روی آن لوگو برند NEXT درج شده است به مزایده گذاشته خواهد شد. قیمتی که برای فروش کیف پول و کارت شناسایی نیز در نظر گرفته شده است کمی نامعقول به نظر میرسد. 500 دلار فقط به صورت پایه!

فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز

سخن پایانی

اگر قصد شرکت در این مزایده بزرگ را دارید چیز زیادی به روز برگزاری باقی نمانده است. مزایده در بیست و سوم شهریور ماه 2016 و ساعت 10 شب به وقت استاندارد اقیانوس آرام برگزار خواهد شد.

ایده شما چیست؟

چه ایده ای پیرامون اقلام معرفی شده برای  فروش وسایل شخصی قدیمی استیو جابز در مزایده دارید؟ خرید کدام یک از نظر شما منطقی تر است؟ ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

Sourcegizmodo

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu