The best strategy games in 2016

پوشیدنی های Connected health آینده تکنولوژی خانه‌ی شما خواهند بود

دسته : پوشیدنی‌ ها
پوشیدنی های Connected health

دستگاه‌های سلامتی معمولا مچ دستتان را احاطه کرده‌اند، اما این دستگاه‌ها به زودی از راه خیلی بزرگتری شما را احاطه خواهند کرد. با پوشیدنی های Connected health خانه‌ی شما تبدیل به بزرگترین دستگاه سلامتی می‌شود.

دان بورما افسر ارشد توسعه‌ی شرکت امنیت خانه و سلامت ADT گفت: «ما در آمریکا از هرکس دیگری اطلاعات بیشتری از سنسورها داریم که در خانه‌ها چه می‌گذرد.»

اما با این حال اطلاعات در مورد چگونگی عملکرد افراد دارای بیماری زونا هنوز تا حد زیادی پنهان است. این اطلاعات حتی برای غول‌های اینترنت از جمله گوگل و فیسبوک نیز پنهان است.

در واقع این اطلاعات می‌توانند بینش واقعی در رابطه با بهداشت و درمان ارائه دهند.

لینی مولر مدیر بخش سلامت Alarm.com (سازنده‌ی گجت‌های هوشمند برای خانه) می‌گوید: «اگر کسی هنوز از خواب بیدار نشده است، یا فردی خانه را برای مدتی ترک کرده است یا تعداد دفعات رفتن به سرویس بهداشتی افزایش پیدا کرده است نشانگر موردی خاص است.»

دیگر متخصصانی که در نشست Parks Associates Connected Health Summit صحبت کردند این موضوع را قبول کردند. آن‌ها بر این باورند این نشانه‌ها می‌توانند به طور دقیقی مشکلات سلامتی را تا 30 روز قبل پیش‌بینی کنند.

شرکت MivaTek نسخه‌ی جدید کیت خانگی خود را با نام Home8 به منظور «پیگیری درمان» عرضه می‌کند. این گجت با استفاده از دوربین، حسگرهای حرکتی، یک دکمه‌ی وحشت و یک یادآور قرص هوشمند می‌تواند پروسه‌ی بهبودی فرد بیمار یا سالمند را کنترل کند.

دنیل ونگ، معاون فروش MivaTek گفت: «شما می‌توانید تمام این رفتارهای مهم را زیر نظر بگیرید. همچنین با استفاده از ویدئو می‌توانید ببینید فرد مورد نظر واقعا قرصش را خورده است یا اینکه فقط آن را جا به جا کرده است.»

 

پوشیدنی های Connected health

شرکت‌های ADT،Alarm.com و MivaTek در یک مورد قابل توجه با هم اشتراک دارند. هر کدام از این شرکت‌ها به طور اصلی در حوزه‌ی امنیت خانه هستند، اما اکنون تلاش دارند زیر ساخت‌های فعلی خود را توسعه بدهند و حوزه‌ی «پوشیدنی های Connected health» را نیز پوشش دهند.

Connected health نامی است که برای حوزه‌ی استفاده از تکنولوژی برای مراقبت و بهداشت و درمان استفاده می‌شود.

حوزه‌ی پوشیدنی های Connected health زیبایی اتوماسیون خانگی را با گوشه‌ای از سه تریلیون دلار هزینه‌ی سالانه بهداشت و درمان در ایالات متحده ادغام می‌کند.

همچون هرچیز دیگری در بخش پوشیدنی های Connected health تاکید اصلی بر کنترل هزینه‌هاست. لینی مولر از Alarm.com گفت: «مراقبت از طریق تکنولوژی می‌تواند حداقل در مواردی هزینه‌ها را کاهش دهد. یک ارائه دهنده‌ی مراقبت‌های خانگی به طور میانگین ساعتی بین 19 تا 26 دلار هزینه دارد.»

پوشیدنی های Connected health

پوشیدنی های Connected health چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟

همه بر این موضوع توافق دارند که صرف نظر از سن بیمار، نظارت خانگی بر بهداشت و سلامتی باید سرگرم کننده، یا حداقل ساده باشد. برد راسل تحلیل‌گر Parks Associates گفت: «من فقط حضور سه چیز را در این جا می‌بینم: تجربه‌ی کاربر، تجربه‌ی کاربر، تجربه‌ی کاربر.»

لینی مولر نیز می‌گوید: «اگر می‌خواهید مقبولیت کاربر را به دست آورید از مدل‌هایی استفاده کنید که مشتریان قبلا به آن عادت داشته‌اند. به تلفن‌ها نگاه کنید.»

یا به تلوزیون نگاه کنید. Independa تلوزیون‌های سفارشی شده‌ی ال جی را می‌فروشد. این تلوزیون‌ها گپ ویدئویی، اشتراک تصاویر، و پیام رسانی را ارائه می‌دهند.

مدیر عامل Independa گفت: «ما بر این تلوزیون سرمایه‌گذاری می‌کنیم، زیرا همه استفاده از ریموت کنترل را بلدند.» این عملکردها توسط همه‌ی گوشی‌ها و تبلت‌ها انجام می‌شود، اما Independa یادآور دارو و تماس کمک را اضافه کرده است.

هم اکنون بازیکنان حوزه‌ی تکنولوژی خانگی می‌توانند از سنسورهای نصب شده و داده‌های بدست آمده استفاده کرده و بر در مراقبت از سلامت قدم بگذارند.

به مرور زمان آن‌ها موفق به نوشتن الگوریتم‌هایی می‌شوند که وضعیت فرد را قبل از این که دیر شود پیش‌بینی کند.

اگر موانع را کنار بگذاریم، این بازار برای ایده‌های تازه کاملا رسیده شده است.

طبق گفته‌ی مدیر عامل Independa: «با تمام تکنولوژی که الان وجود دارد، بالاترین برند در مراقبت از سالمندان این است: من افتاده‌ام و نمی‌توانم بلند شوم! ما واقعا باید در این حوزه بهتر عمل کنیم.»

Source: cnet

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu