Batlle Bay

استفاده از اموجی ها در خودروهای خودران آنها را برای عابران امن تر خواهد کرد

دسته : اخبار

یک کمپانی آمریکایی قصد دارد آزمون جدید تکنولوژی رانندگی خود را امتحان کند. استفاده از اموجی در خودروها! آیا استفاده از اموجی ها در خودروهای خودران آنها را برای عابران امن تر خواهد کرد؟

به گزارش فایننشال تایمز این شرکت که Drive.ai نام دارد در دو قسمت عقب و جلویی خودرو از اموجی های شناخته شده برای سایر افراد حاضر در جاده استفاده خواهد کرد. اموجی مناسب توسط افرادی انتخاب خواهد شد که داخل ماشین هستند، این تئوری یک شیوه ی آسان و قابل فهم را برای بیان حرف دل سرنشینان خودرو برای کاربران دیگر جاده فراهم خواهد کرد.

 استفاده از اموجی ها در خودروهای خودران

استفاده از اموجی ها در خودروهای خودران در آینده ای که مردم فقط به مسافران یک خودرو تبدیل خواهند شد به یک هنجار تبدیل خواهد شد!

فراتر از نمایش چندین اموجی، صفحه نمایش قادر به نمایش متن نیز خواهد بود. حتی امکان پخش صداهای متمایز نیز وجود خواهد داشت. اگر چه این موضوع ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما اموجی ها می توانند به ایجاد رابطه ی موثرتر سرنشینان خودروهای خودران و سایر کاربران جاده کمک زیادی کنند.

به گفته ی Drive.ai ما فقط در آغاز یک صنعت جدید هستیم، رابطه مردم و اتومبیل ها در حال تغییر است و احتمالا کنش های بین مردم و اتومبیل در جاده ها نیز تغییر خواهد کرد. خودروهای خودران باید از شیوه ی ارتباطی مودبانه تری به جای بوق استفاده کنند. عابران نیز باید دقیقا بدانند یک خودروی خودران قصد انجام چه کاری را دارد.

برای مثال عابران به هنگام عبور از جاده سعی می کنند با راننده تماس چشمی برقرار کنند، یا از تکان دادن دست استفاه می کنند. مردم کشور ما هم که اگر بوق نداشته باشند اصلا نمی توانند رانندگی کنند، کار واقعا دشواری است!

اما وقتی یک خودرو راننده نداشته باشد نیاز به شیوه ای دیگر از ارتباط است. آیا استفاده از اموجی ها در خودروهای خودران راه حل خوبی خواهند بود؟ به نظر شما استفاده از کدام اموجی ها در خودروهای خودران پر کاربردتر خواهد شد؟

Source: carscoops

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu