کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو در طول یک ماه حقیقتی عجیب اما واقعی

دسته : اپلیکیشن, اخبار

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو در طول یک ماه حقیقتی عجیب اما واقعی است. دقیقا چند هفته قبل بود که بازی پوکمون گو به محبوب ترین بازی موبایل و یک پدیده ی جهانی تبدیل شد. هزاران نفر از کشورهای مختلف به این بازی علاقه مند شدند که به نظر می رسید چیزی را کشف کرده اند که تاکنون بی سابقه بوده است.

علی رغم همه ی تلاش های توسعه دهندگان برای جذب کاربران بیشتر، طبق آخرین گزارش از واشنگتن پست به نظر می رسد بازی پوکمون گو درخشش خود را از دست داده است.

اوایل ماه اوت بود که بلومبرگ اعلام کرد بازی پوکمون گو در حال افول است. در این گزارش آمده بود که علاقه به بازی پوکمون گو در بین کاربران 50 درصد کاهش یافته است.

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

به گزارش واشنگتن پست: نگاهی به وضعیت جستجوهای اینترنتی نشان می دهد که بازی پوکمون گو که همه جا یافت می شد ناگهان در حال تجربه ی سقوط شدیدی است.

بازی FarmVille نیز در سال 2010 همه گیر شد اما چنین سقوط با سرعتی را تجربه نکرد. روند جستجوها در گوگل نشان می دهد که بازی پوکمون گو در ماه جولای به نقطه ی اوج خود رسیده است و در ماه اوت کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو باعث تعجب همه شد.

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

البته چندان غیر معمول نیست که فروش یک سرگرمی بعد یک دوره ی زمانی سقوط کند. دوم اینکه این بازی از نظر ساخت مشکلاتی داشت که قبل از موعد مقرر شور و اشتیاق بسیاری از کاربران را سرکوب کرد. سال تحصیلی نزدیک است و بازیکنان دیگر روزهای طولانی خالی داغ تابستانی را نخواهند داشت.

Robert Bartholomew جامعه شناسی از نیوزیلند معتقد است مدهای جدید سریع به صورت آنلاین از بین می روند. او در ایمیلی به واشنگتن پست نوشت: اینترنت رشد مدها را سریع تر اما طول عمر آنها را نیز کوتاه تر کرده است.

هر روز مدهای جدیدتری می بینیم که به سرعت محو می شوند. او به نمونه های دیگری نیز اشاره کرده است مثل بازی Charlie-Charlie pencil که توسط یوتیوب ارائه شده بود.

پوکمون گو فقط ظرف چند روز در سراسر جهان منتشر شد با وجود اینکه بعضی از کشورها با انتشار آن مخالفت کردند. اما به سرعت درخشش خود را از دست داد و به جمع بازنشستگانی همچون فلپی برد، فروت نینجا و کندی کراش خواهد پیوست.

Source:

 

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu