The best strategy games in 2016

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو در طول یک ماه حقیقتی عجیب اما واقعی

دسته : اپلیکیشن, اخبار

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو در طول یک ماه حقیقتی عجیب اما واقعی است. دقیقا چند هفته قبل بود که بازی پوکمون گو به محبوب ترین بازی موبایل و یک پدیده ی جهانی تبدیل شد. هزاران نفر از کشورهای مختلف به این بازی علاقه مند شدند که به نظر می رسید چیزی را کشف کرده اند که تاکنون بی سابقه بوده است.

علی رغم همه ی تلاش های توسعه دهندگان برای جذب کاربران بیشتر، طبق آخرین گزارش از واشنگتن پست به نظر می رسد بازی پوکمون گو درخشش خود را از دست داده است.

اوایل ماه اوت بود که بلومبرگ اعلام کرد بازی پوکمون گو در حال افول است. در این گزارش آمده بود که علاقه به بازی پوکمون گو در بین کاربران 50 درصد کاهش یافته است.

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

به گزارش واشنگتن پست: نگاهی به وضعیت جستجوهای اینترنتی نشان می دهد که بازی پوکمون گو که همه جا یافت می شد ناگهان در حال تجربه ی سقوط شدیدی است.

بازی FarmVille نیز در سال 2010 همه گیر شد اما چنین سقوط با سرعتی را تجربه نکرد. روند جستجوها در گوگل نشان می دهد که بازی پوکمون گو در ماه جولای به نقطه ی اوج خود رسیده است و در ماه اوت کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو باعث تعجب همه شد.

کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو

البته چندان غیر معمول نیست که فروش یک سرگرمی بعد یک دوره ی زمانی سقوط کند. دوم اینکه این بازی از نظر ساخت مشکلاتی داشت که قبل از موعد مقرر شور و اشتیاق بسیاری از کاربران را سرکوب کرد. سال تحصیلی نزدیک است و بازیکنان دیگر روزهای طولانی خالی داغ تابستانی را نخواهند داشت.

Robert Bartholomew جامعه شناسی از نیوزیلند معتقد است مدهای جدید سریع به صورت آنلاین از بین می روند. او در ایمیلی به واشنگتن پست نوشت: اینترنت رشد مدها را سریع تر اما طول عمر آنها را نیز کوتاه تر کرده است.

هر روز مدهای جدیدتری می بینیم که به سرعت محو می شوند. او به نمونه های دیگری نیز اشاره کرده است مثل بازی Charlie-Charlie pencil که توسط یوتیوب ارائه شده بود.

پوکمون گو فقط ظرف چند روز در سراسر جهان منتشر شد با وجود اینکه بعضی از کشورها با انتشار آن مخالفت کردند. اما به سرعت درخشش خود را از دست داد و به جمع بازنشستگانی همچون فلپی برد، فروت نینجا و کندی کراش خواهد پیوست.

Source:

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu