Batlle Bay

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی همه را غافلگیر خواهد کرد؟

دسته : اخبار

گرچه همه ی توجه ها به PAX در آخر این هفته جلب شده است، اما در 2016 IFA نیز اتفاقی جالب در حال روی دادن است. مدیر عامل سونی، کاز هیرای، در برلین اعلام کرد که کمپانی برنامه هایی جدید برای بازار موبایلش دارد. برنامه هایی با محوریت بازی های موبایلی! آیا استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی همه را غافلگیر خواهد کرد؟

طبق گزارش Financial Times سونی که یکی از غول های زمینه ی لوازم الکترونیک محسوب می شود، قرار است قدمی غول آسا و با جدیت هرچه تمام تر در راستای بازی های موبایلی بردارد. دلیل این تصمیم؟ پوکمون گو!

هیرای در صحبت با Madhumita Murgia، گزارشگر Financial Times گفت: “پوکمون گو حقیقتا قدرت متحول کردن بازی ها را دارد. من به معنای واقعی کلمه و به طور قابل مشاهده ای به قدرت این بازی اعتقاد دارم. پوکمون گو توانست مسیر راه رفتن مردم را تغییر دهد!

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی
پیکاچو و استراتژی های سونی

گرچه ممکن است شدت علاقه به پوکمون گو متزلزل شده باشد، اما موفقیت بازی در این تابستان کاملا انکار ناپذیر است. کسب 440 میلیون دلار در تنها دو ماه و توسط یک بازی رایگان این حق را به ما می دهد که این بازی رایگان را یک “پدیده” بنامیم.

استراتژی جدید سونی در اهمیت دادن به بازی های موبایلی چقدر می تواند هیجان انگیز باشد؟

رویداد سپتامبر سونی تنها سه روز با ما فاصله دارد. پس از اظهارات هیرای در رابطه با استراتژی جدید کمپانی برای اهمیت دادن به بازی های موبایلی، بسیاری منتظر این رویداد هستند. آیا سونی گوشی یا گوشی هایی با تمرکز جدی بر بازی ارائه خواهد کرد؟

اگر محصولی در این راستا ارائه شود احتمالا از طرف ForwardWorks خواهد بود. این کمپانی یک شرکت تابعه است که سونی در ابتدای امسال راه اندازی کرد. هدف راه اندازی این شرکت تمرکز کامل بر بازار موبایل بود. هم چنین سونی قصد دارد ویژگی های محبوب پلی استیشن را به دیوایس های هوشمند منتقل کند.

این که سونی تصمیم گرفته بهای بیشتری به بازی ها ی موبایلی بدهد قطعا در فروش آینده ی دیوایس هایش تاثیرگذار خواهد بود. اما سوال اول این است که آیا تعداد گیمرها برای مثبت بودن این تاثیر کافی ست؟ و سوال بعد این که آیا تمرکز بر روی یک بازی خاص می تواند موفقیت در پی داشه باشد؟

Source: FT

Via GameNewsHQ

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu