Batlle Bay

سونی Xperia Projector هر سطحی را به یک صفحه‌ی لمسی 21 اینچی تبدیل می‌کند

دسته : اخبار
سونی Xperia Projector

کمپانی سونی چندین محصول جدید در نمایشگاه IFA 2016 معرفی کرد. از جمله‌ی این محصولات می‌توان از «Walkman» سه هزار و دویست دلاری و دو گوشی جدید Xperia نام برد. اما جالب‌ترین محصول سونی یک پروژکتور پرتابل به نام سونی Xperia Projector بود.

سونی این پروژکتور را در کنگره‌ی جهانی موبایل در فوریه معرفی کرد، اما فقط از نرم افزار اختصاصی آن صحبت کرده بود. در نمایشگاه IFA 2016 سونی نشان داد که این وسیله می‌تواند برنامه‌های اندروید را نیز پشتیبانی کند.

سونی Xperia Projector قادر به تاباندن یک صفحه‌ی لمسی تا 21 اینچ بر هر سطحی است! همچنین یک دوربین داخلی برای ارائه کنفرانس دارد.

Fsony_IFA2016_38

تجربه‌ی استفاده از سونی Xperia Projector در IFA 2016

رایموند ونگ می‌گوید: «چون پروژکتور مبتنی بر اندروید است به طور طبیعی من هم کاری را کردم که هرکس باشد انجام می‌دهد، بازی فروت نینجا را باز کردم و روی میز آشپزخانه بازی کردم.»

سونی Xperia Projector

رایموند درباره‌ی تجربه‌اش می‌گوید: «واقعا تحسین بر انگیز بود. پروژکشن لمسی خیلی خوب کار می‌کرد (حداقل بر روی میز آشپزخانه) و خیلی روان بود.»

او می‌گوید که به راحتی میوه‌ها را در بازی فروت نینجا چند تکه می‌کرده است. همچنین با مرورگر کروم به مرور اینترنت پرداخته است. تجربه‌ی او مانند استفاده از یک تبلت غول پیکر بوده است.

سونی Xperia Projector

با سونی Xperia Projector به راحتی می‌توانید در اینترنت وب‌گردی کنید و هر وقت خواستید زوم کرده یا از قابلیت‌های لمس چندگانه استفاده کنید.

این پروژکتور برای کسانی که از نقشه یا از برنامه‌هایی همچون Google Earth استفاده می‌کنند بسیار مناسب است.

همچنین می‌توانید پروژکتور را برگردانید و به صورت عمودی قرار دهید تا یک صفحه را بر روی دیوار پروژکت کند.

سونی Xperia Projector

مثل همیشه پروژکتورهای سونی کانسپت‌های جالبی هستند. هیچ‌گونه اطلاعی در رابطه با قیمت و زمان عرضه وجود ندارد.

مطمئنا افراد زیادی هستند که خواستار داشتن چنین وسیله‌ی کاربردی هستند.

نظر شما در مورد سونی Xperia Projector چیست؟

Source: mashable