اپلیکیشن ها در حال بلعیدن وب هستند، وب به غذای اپلیکیشن ها تبدیل شده است!

دسته : اپلیکیشن

شاید نیازی به آمار و ارقام نباشد و با یک بررسی ساده هم متوجه شوید که اپلیکیشن ها در حال بلعیدن وب هستند، وب به غذای اپلیکیشن ها تبدیل شده است. در طول دهه ی گذشته اسیر شدن اینترنتِ باز به فضای بسته ی اپلیکیشن ها بوده ایم و این روند اکنون به نقطه عطف خود رسیده است.

با توجه به داده های جدید از کام اسکار بیش از نیمی از وقت آمریکایی ها صرف استفاده از اپلیکیشن ها می شود، یعنی رقمی در حدود 41 درصد در طول دو سال اخیر!

آماری وحشتناک و هشداری جدید برای دنیای وب باز و کمپانی هایی که هسته ی تجارت آنها حول آن شکل گرفته است، کمپانی هایی مثل گوگل!

با محصور شدن محتوای آزاد و نمایه سازی شده ی وب سایت ها در فضای بسته ی اپلیکیشن ها امکان جستجو و لینک دادن بسیار دشوار شده است. در حقیقت ضربه ی اصلی به سنگ بنای گوگل وارد خواهد شد.

در قسمت زیر شاهد داده های ارائه شده از ComScore هستید که نشان می دهد موبایل به نخستین ابزار آنلاین شدن مردم تبدیل شده است و در موبایل، اپلیکیشن ها رایج ترین شیوه ی دسترسی به اطلاعات هستند.

اپلیکیشن ها در حال بلعیدن وب

اپلیکیشن ها در حال بلعیدن وب

و در قسمت زیر هم میزان زمان صرف شده ی کاربران برای اپلیکیشن ها در طول چند سال اخیر مشخص شده است. اپلیکیشن ها در حال بلعیدن وب

Source: businessinsider

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu