The best strategy games in 2016

آیا آپدیت جدید کلش آف کلنز پوکمون گو را از میدان به در خواهد کرد؟

دسته : اخبار
آپدیت جدید کلش آف کلنز

طبق شایعات کلش آف کلنز در ماه جاری آپدیت بزرگی دریافت خواهد کرد. آیا آپدیت جدید کلش آف کلنز پوکمون گو را از میدان به در خواهد کرد؟

طرفداران معتقدند که این آپدیت چند ریشتری، کاری خواهد کرد که تمامی طرفداران بازی پرطرفدار پوکمون گو به سمت یکی از پادشاهان بی رقیب سوپرسل در بازار بازی های موبایل کشیده شوند.

آپدیت جدید کلش آف کلنز تغییرات زیادی در گیم پلی ایجاد و همین تحولات، این بازی را به رقیب قدرتمند پوکمون گو تبدیل خواهد کرد. در حالیکه کلش آف کلنز به تدریج در حال از دست دادن پایگاه و محبوبیت خود در بین کاربران است و میدان را به پوکمون گو واگذار کرده است.

آپدیت جدید کلش آف کلنز تغییرات زیادی در گیم پلی ایجاد خواهد کرد

بی علاقه شدن کاربران در دنیای بازی های موبایل چیز چندان جدیدی نیست اما پوکمون گو فضایی را ایجاد کرد که خیلی از بازی ها به شدت در حال دست و پا زدن برای زنده ماندن هستند.

بازیکنان بیش از خرید بلیط های سینما در حال خرید سکه ها پوکمون گو هستند. با معرفی پوکمون گو در ماه جولای علاقه ی کاربران به کلش آف کلنز کمتر شد. هر چند کاهش 50 درصدی کاربران پوکمون گو در طول یک ماه، فضا را برای ورود قدرتمندانه ی سوپرسل مهیا کرده است.

آپدیت جدید کلش آف کلنز

با آپدیت جدید کلش آف کلنز در ماه سپتامبر علاوه بر قدرت نمایی در برابر پوکمون گو تمام مواردی که باعث ایجاد بی علاقگی در بین بازیکنان شده بود نیز حذف خواهند شد.

آپدیت کلش اف کلنز ویژگی های نوآورانه و گیم پلی قوی تری را به همراه خواهد آورد. با وجود اینکه سوپرسل در مورد این آپدیت سکوت کرد است اما به گفته ی شایعات، راه های جدید برای بدست آوردن جِم ها معرفی خواهند شد.

سوپرسل آپدیتی در ماه آگوست منتشر کرد که چندان تغییرات زیادی را ایجاد نکرده بود. اما اکنون امیدوار است آپدیت جدید کلش آف کلنز تغییرات اساسی در گیم پلی و حل مشکلات ایجاد کند.

f26

وب سایت کلش آف کلنز در ماه اوت اعلام کرد که این تغییرات شامل افزایش قدرت توپ ها برای ارتقا قابلیت های دفاعی، کاهش سرعت حرکت معدنچی ها، ترفندهایی در استقرار مهاجمان و راه اندازی تله های هوایی خواهد بود، اما طرفداران خواستار تغییراتی بیش از این هستند.

به نظر شما آیا آپدیت جدید کلش آف کلنز پوکمون گو را از میدان به در خواهد کرد؟

Source: ibtimes

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu