Pavel Durov

کمربند هوشمند Welt پوشیدنی جدید، محصولی فوق العاده و بی نظیر!

دسته : پوشیدنی‌ ها
کمربند هوشمند

در ماه ژانویه کمربند هوشمند Welt به عنوان بخشی از برنامه ی جانبی استارت آپ سامسونگ به نام Creative Lab Projects در CES 2016 معرفی شد. نُه ماه بعد این کمربند هوشمند که می تواند اندازه دور کمرتان را بگیرد و گام هایتان را بشمارد تبدیل به یک کمپانی جداگانه شده است.

احتمالا می توانید این کمربند هوشمند را با پیراهن هوشمندی که چندی پیش Arrow طراحی کرده بود ست کنید! و البته با جواهرات پوشیدنی دیگری که در CES 2016 ارائه شدند.

ظاهر این کمربند هوشمند درست مانند یک کمربند بدون هوشِ چرمی با سگک مربعی فلزی است. رنگ بندی این محصول نیز متنوع است. پوشیدن این کمربند موجب نمی شود که مانند عینک گوگل جلب توجه کنید و این برای بسیاری یک مزیت است.

کمربند هوشمند Welt
کمربند هوشمند Welt

البته این محصول تفاوت هایی با کمربند چرم سگک فلزی فعلی تان دارد. بلوتوث، شتاب سنج و یک باتری 90 میلی آمپر ساعتی که با هر بار شارژ، بیست روز دوام می آورد. با استفاده از همین سنسورها، کمربند هوشمند Welt می تواند به چندین طریق سلامت شما را کنترل کند.

کمربند هوشمند Welt مراقب سلامتی شما خواهد بود!

سنسور آهنربایی مخصوصی که در سگک به کار برده شده تغییرات سایز دور کمرتان را اندازه می گیرد. این تغییرات حتی در بازه های زمانی کوتاه (حتی 30 دقیقه) ثبت می شوند. یعنی اگر بیش از اندازه ی معمول غذا بخورید و کمربندتان موقتا تنگ شود کمربند هوشمند Welt متوجه خواهد شد.

گام شمار این کمربند می تواند گام هایتان را بشمارد (طبیعتا! این انتظاری است که از هر گام شمار می رود!) و میزان کالری مصرف شده را محاسبه کند. حتی اگر برای مدت طولانی در حالت نشسته باشید به شما یادآوری می کند که کمی بایستید.

اپلیکیشن این محصول برای اندروید و iOS به صورت خودکار تمام این اطلاعات را مرتب می کند و بر روی صفحه نشان می دهد. طبق اطلاعات روزانه، هفتگی و ماهانه نمودارهایی نیز ارائه خواهد شد. به علاوه، بسته به نوع بدنتان اهداف سلامتی را برایتان تعیین می کند و در طی استفاده هوشمند تر می شود.

این محصول هم اکنون برای مشتری های احتمالی در Kickstarter با قیمت های مختلف برای فروش قرار داده شده است.

کمربند هوشمند Welt
کمربند هوشمند Welt

البته Welt گفته که هنوز هم روابط نزدیکی با سامسونگ دارد. هم چنین این تکنولوژی پیش از تصمیم برای مستقل شدن ساخته شده بود.

Source: Kickstarter

Via TechnoBuffalo