Pavel Durov

5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری که توسط طرفداران وفادارش ارائه شده است

دسته : اخبار

بلک بری از مشتریان وفادارش خواست که طراحی های نوآورانه ی خود را که احتمالا در آینده به مدل های بلک بری در بازار تبدیل خواهند شد با این شرکت به اشتراک بگذارند. از میان طرح های ارائه شده 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

البته این درخواست چیز عجیب و تازه ای نیست! بسیاری از سازندگان گوشی از مشتریان و طرفداران خود می خواهند که که طرح های پیشنهادی خود را برای مدل های آینده برای این کمپانی ها بفرستند. بلک بری اخیرا این کار را انجام داده است.

5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری

بلک بری Porsche Design P 9984

 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری

این کانسپت بلک بری که توسط رافی جی ارائه شده است یک گوشی درجه یک با ویژگی های جذاب و تاثیر گذار است. این گوشی با بافتی چرمی در قسمت پشت و صفحه نمایش جلو با قاب طراحی شده است. این مدل دارای صفحه نمایش پهن تر است.

بلک بری Bold X

 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری

این مدل بلک بری دارای یک صفحه کلید تقسیم شده است، صفحه کلید در دو طرف صفحه نمایش قرار داده شده است که از حالت چشم اندازی آن پشتیبانی می کند. این مدل دارای نشانگر ال ای دی در دو طرف لوگوی بلک بری و همچنین دوربین جلو است. پد ردیاب نوری و اسپیکرهای بزرگ در زیر صفحه نمایش از دیگر ویژگی های آن است.

بلک بری w/Horizontal Slider

 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری این مدل برای آنهایی طراحی شده است که تایپ کردن با کیبوردهای بسیار کوچک برایشان دشوار است. علاوه بر دوربین اچ دی عقب و جلو گوشی با یک صفحه ی لمسی و کیبورد فیزیکی همراه است.

بلک بری Spin Slider

 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری

یک طراحی جالب دیگر که دارای یک کیبورد کشویی است که با زاویه ی 90 درجه به دور صفحه نمایش می چرخد. این مدل امکان استفاده از صفحه کلید در حالیکه صفحه نمایش در حالت عمودی است را فراهم می کند.

بلک بری Wraparound

 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری

نظرتان در مورد یک گوشی بلک بری با قابلیت های پیچشی چیست؟ این کانسپت متفاوت توسط John Anastasiadis طراحی شده است که دارای یک طراحی شال مانند و قابل پیچاندن است. اگر چه فقط یک کانسپت است اما اگر به واقعیت تبدیل شود گوشی معرکه ای خواهد شد.

مدل Wraparound از کلیدهای زیری نرم برای جهت یابی و بازی کردن استفاده کرد ه است. کاربر می تواند از هر طرفی که راحت تر است از گوشی استفاده کند.

یک دکمه برای گرفتن عکس، قفل کردن صفحه نمایش و انجام کارهای دیگر استفاده می کند. ویژگی جالب دیگر این کانسپت، دوربین عقب و جلو است که از دید پنهان شده و در پشت صفحه نمایش است که به عنوان یک فلش عمل می کند.

در طول چند سال اخیر کانسپت هایی زیادی از جمله این 5 کانسپت شگفت انگیز گوشی های آینده ی بلک بری برای این کمپانی ارائه شده اند. صفحه کلیدهای گسترده، صفحه کلیدهای کشویی و ویژگی های تاثیر گذار دیگر که باعث ارتقا مدل های آینده ی بلک بری خواهند شد.

نظر شما در مورد این گوشی ها چیست؟

Source: designbuzz

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu