following

بازی Badland 2 برای اندروید منتشر شد، با موجوداتی بامزه به کشف جنگل بپردازید!

دسته : اپلیکیشن

حتما نام بازی Badland را شنیده اید. یک بازی تک بازیکنی ساده که تاکنون جوایز بسیاری را دریافت کرده است. بازی Badland 2 برای اندروید منتشر شد، با موجوداتی بامزه به کشف جنگل بپرازید!

Cheetah Mobile که در حال برنامه ریزی برای کار با برترین استودیوهای بازی سازی است این بار بازی Badland 2 برای اندروید را منتشر کرده است.

این بازی بعد از راه اندازی موفقیت آمیز آن در دسامبر 2015 برای پلتفرم iOS ارائه شده است.طراحی و توسعه ی بازی Badland در سال 2013 توسط یک استودیوی بازی سازی فنلاندی به نام Frogmind انجام گرفت و 30 میلیون بار دانلود شد.

Badland 2 بازی رایگان sidescroller است که هنوز هم دارای همان سبک فراموش نشدنی و زیبا با شخصیت های بیشتر است. بازی اصلی برنده ی بازی سال آیپد اپل شد.

Badland فقط توسط دو توسعه دهنده ساخته شده است، Johannes Vuorinen و Juhana Myllys .

موجودات اسفنجی سیاه کوچک و حرکت در میان جنگل های اسرار آمیز

در آنجا اتفاقاتی در حال رخ دادن است. این موجودات بامزه در اطراف پایین و بالا می پرند و پازل های فیزیکی را حل می کنند. همزمان باید به آشکار کردن اسرار پنهانی این جنگل بپردازید.

با Badland 2 می توان بر بالای مایعات، شعله افکن ها، سرما، ماگما، آب و نورهای سوزاننده پرواز کنید.

می توانید از شکاف های مرگبار سقوط کنید، در هر جهت بپرید و به عنوان یک شخصیت جدید در روی سطح ها بدوید و بپرید.

طراحی صدا واقعا تاثیر گذار است، فضای بصری، بر جهانی از زیبایی ها، شگفتی ها و خطرات تاکید می کند.

شما در زمان و فضاهای مثل جنگل، یخبندان، دوزخ و فضای بی نهایت پرت می شوید. همچنان می توانید کلون شخصیتی خود را بسازید، سایز آن را تغییر دهید و سرعت آن را دستکاری کنید.

یک بازی تک بازیکنی با چالش های فیزیکی و استیج های آنلاین برای رقابت در برابر دوستان در رویدادهای فصلی، جهانی رتبه بندی شده، همراه است. بازی های چند بازیکنی دارای تورنمنت هایی است که برندگان نهایی آن در سطح جهان معرفی می شوند.

این چالش ها شامل بیشتر زنده ماندن، حفظ کلون های بیشتر  و رسیدن به انتهای جنگل است.

در Badland 2 ستون انرژی وجود ندارد اما با پرداخت 4 دلار امکان حذف تبلیغات وجود خواهد داشت.

بازی BADLAND 2 برای اندروید

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: venturebeat