امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ ؛ بازی پوکمون گو راهی دنیای ساعت های اپل می شود!

دسته : اخبار
امکان نصب بازی پوکمن گو در اپل واچ

امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ خبری خوشحال کننده برای آن دسته از کاربران اپل بود که به بازی واقعیت مجازی پوکمون گو علاقمند هستند.

رویداد رونمایی از آخرین ساخته های اپل به اتمام رسید و هر لحظه شاهد خبری جدید پیرامون امکانات جدید اضافه شده به پیشرفته ترین محصولات اپل بودیم. در رویداد امشب مصادف با هفتم سپتامبر 2016 از آخرین تغییرات اپل واچ پرده برداری شد.

پوکمون گو بازی جذابی است که تا به حال نرخ دانلود قابل توجهی در سیستم عامل اندروید و iOS داشته است. حال اخباری مبنی بر قابلیت جدید اپل واچ برای نصب پوکمون گو منتشر شده است و کاربران می توانند تجربه جدیدی از این بازی داشته باشند.

جزییات بیش تر خبر امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ و راهی شدن بازی پوکمون گو به دنیای ساعت های اپل را در  مطلب امروز هات اپ نیوز می خوانید.

امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ و عرضه نسل جدید ساعت های اپل

Pokemon Go is coming to Apple Watch

با وجود معایب نسخه موبایل بازی های مختلف حال قرار است کاربران آینده اپل واچ از بازی پوکمون گو روی ساعت های اپل لذت ببرند.

البته گفته شده است که نسخه کامل بازی روی این ساعت ها قابل نصب نیست؛ اما امکان تجربه بخش هایی از بازی با تکنولوژی واقعیت مجازی  را به کاربران و بدون استفاده از اسمارت فون را می دهد.

جزییات امکانات جدید اپل واچ برای نصب بازی پوکمون گو

اپل بخش های مختلفی را  پیش بینی کرده است که امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ را فراهم می کند. بازیکنان پوکمون گو از این پس می توانند مشابه با یک ردیاب از اپل واچ استفاده کنند و مسافت های اطراف را زیرنظر بگیرند، پوکمون های اطراف را به صورت مخفیانه مشاهده کنند و بدانند چه قدر از مکان قبلی خود دور شده اند.

امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ

محدودیت های بازی پوکمون گو در اپل واچ

با وجود امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ باز هم در برخی از مواقع نظیر گرفتن پوکمون های وحشی که نیاز به فشار بیش تری دارند باید از اسمارت فون خود استفاده کنید.

با این حال نصب پوکمون گو روی دستگاه هایی که پیش از این بهترین وسیله برای تناسب اندام بود پیشرفت خوبی است. گامی به سوی آینده از شرکت اپل که در اصل مسافت سنج اپل واچ هایش عامل آن می باشد.

در رویداد رونمایی اپل اعلام شد امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ پیش از پایان سال جاری به ساعت ها افزوده خواهد شد.

شما چه فکر می کنید؟

اگر از علاقمندان بازی جذاب پوکمون گو هستید دیدگاه خود را پیرامون امکان نصب بازی پوکمون گو در اپل واچ مطرح کنید.

source: gamesradar