crash club

هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7 در نسخه های آینده

دسته : اخبار
هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7

در رویداد اپل از آیفون 7 رونمایی شد و اسرار دوربین قدرتمند نسل جدید آیفون فاش شد. تابش نور قوی تر در کنار لرزش گیر ثبت تصاویر و بهره گیری از سنسور های مختلف تنها بخشی از قابلیت های جدید دوربین آیفون 7 می باشد. در همین راستا خوشبختانه سرویس های به اشتراک گذاری عکس و ویدئو نظیر اینستاگرام با اپل همکاری خوبی دارند و در مراسم دیشب خبر هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7 اعلام شد.

با ما برای بررسی بیشتر جزییات خبر  هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7 در نسخه های آینده همراه باشید.

پشتیبانی و هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7

Instagram will take advantage of iPhone 7’s camera

تنها کافی است نگاهی به نقد و مقایسه های دوربین آیفون 7 پلاس با دوربین های هواوی P9 و ال جی V20 و سایر دوربین های قدرتمند گوشی های سال 2016 بیندازیم تا با قابلیت های جدید آیفون 7 آشنا شویم. قابلیت هایی که اینستاگرام برای بهبود کیفیت عکس ها و ساختار فعلی خود به خوبی از آن استقبال کرده است.

جزییات خبر

در خبر هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7 این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که به زودی با انتشار نسخه جدید iOS اینستاگرام، کاربران می توانند تصاویر خود را در طیف گسترده تری از رنگ ها با استفاده سنسور عکس آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به اشتراک بگذارند.

به نظر می رسد با این همکاری شاهد رنگ های زنده تری در مدل RGB برای عکس های ثبت شده با استفاده از موبایل های هوشمند خواهیم بود و طیف رنگ‌های RGB بهتر از گذشته حس می شود.

هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7

تاریخ انتشار به روزرسانی اینستاگرام

قرار است هماهنگ شدن اینستاگرام با قابلیت های دوربین آیفون 7 در اوخر سال 2016 صورت گیرد.

دیدگاه شما چیست ؟

نظر شما درباره پشتیبانی اینستاگرام از قابلیت های جدید این دوربین چیست؟ دیدگاه خود را مطرح کنید.

source: engadget