Pavel Durov

اپلیکیشن Skype Teams مایکروسافت رقیبی جدی برای Slack خواهد بود؟

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Skype Teams مایکروسافت

اپلیکیشن Skype Teams مایکروسافت به همراه فیچرهای متفاوتی مشابه Slack عرضه خواهد شد، به عنوان مثال کاربران، داخل تیمی به نام “کانال ها” یا “Channels” امکان چت کردن در گروه های مختلف را خواهند داشت.

بنا به گزارش MSPowerUser مایکروسافت غول کامپیوتری جهان که در ردموند واقع شده است هم اکنون کار بر روی اسکایپ تیمز (Skype Teams) راشروع کرده است، اپلیکیشنی برای چت گروهی جهت کسب و کارهای مختلف که با Office 365 این شرکت هم متصل می شود.

همین گزارش اظهار داشته که اپلیکیشن Skype Teams مایکروسافت دارای قابلیت های کارکردی کلیدی اسکایپ هم هست. به علاوه نیاز نیست نگران مسئله اموجی ها باشید، زیرا”Fun Picker”  (که البته امیدواریم اسم موقتی باشد و بعدا عوض شود) منبع اموجی ها، جی آی اف های اسکایت تیمز خواهد بود.

با این حال Slack هم با برخورداری از 3 میلیون کاربر و ارزش 3.8 میلیارد دلاری برای خودش اسم و رسمی پیدا کرده است. به یاد داشته باشید که بنا به گفته TechCrunch، مایکروسافت قبلا قصد خرید Slack را به قیمت 8 میلیارد دلار داشت اما بیل گیتس موسس همکار مایکروسافت و مدیر عامل ساتیا نادلا برای انجام این خرید متقاعد نشده بودند.

آنگونه که در خلاصه گزارش MSPU آمده است “اسکایپ تیمز دارای همان تچربه کاربری مشابه Slack است”.

شباهت های اپلیکیشن Skype Teams مایکروسافت و Slack و برتری های اسکایپ تیمز بر Slack

همه ما از علاقه مایکروسافت به پیام رسان ها و همکاری های تیمی خبر دارند، حتی چند ماه قبل شایعه ای مطرح شده بود مبنی بر اینکه مایکروسافت قصد مالکیت Slack را داشته است.

افزون بر این ها، تیم های مختلف می توانند در کانال یا در حالت پرایوت اقدام به برقراری تماس کنند. پلتفرم به کار رفته اسکایت تیمز به کاربران امکان می دهد تا فایل های محلی یا فایل های ذخیره شده روی OneDrive را به اشتراک بگذارند، این ها علاوه بر امکان یکپارچه سازی Office 365 و تمام بوت ها از Bot Framework آن است.

خوب است مسئولان شرکت Slack نگاهی به پشت سر خود داشته باشند چون در Skype Teams می توان کارهایی مثل زمانبندی ملاقات های آنلاین را هم صورت داد. شاید یکی از مهمترین فاکتورهایی که اسکایپ تیمز خواهد داشت توانایی یکپارچه سازی همزمان با Office 365 باشد .

برای اطلاع آن دسته از خوانندگانی که نمی دانند باید بگوییم که Slack یک اپلیکیشن پیام رسانی گروهی است که در  دنیای کسب و کارهای مختلف در سرتاسر جهان محبوبیت نسبتا خوبی کسب کرده است.

به گفته tech grapevine مایکروسافت هم مشغول ساختن سرویس پیام رسانی خاص خود است که رقیب Slack می باشد.یکی از فیچرهای خاصی که روی Skype Teams در اختیار قرار دارد Threaded Conversations نام داشته و به کاربران امکان پاسخ دهی به کامنت ها را با سیستمی مشابه رشته های فیسبوک فراهم میسازد.

گفته می شود برای دسترسی سریع به بسیاری از فیچرهای اسکایپ تیمز و همینطور مجموعه ویژگی های مایکروسافت همانند چت، تیمز، فایل ها و غیره، سایدباری هم در نظر گرفته شده است.

Source: stateofthestateks

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu