Pavel Durov

اپلیکیشن Google Photos نسخه 2.0 با ترکیبی از ابزارهای ویرایشی جدید!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Google Photos

اپلیکیشن Google Photos که توسط گوگل عرضه شده است دارای فیچرهای به اشتراک گذاری و قابلیت های کارکردی بیشتری نسبت به اپلیکیشن Live Photo آیفون می باشد.

قبل از پرداختن به خبر آپدیت جدید اپلیکیشن Google Photos اجازه بدهید به تیر ماه امسال برگردیم، زمانی که گوگل اقدام به انتشار اپلیکیشن موشن استیلز (Motion Stills) نمود که پرش ها را از عکس های لایو فوتوز (iOS Live Photos) برداشته و آنها را تبدیل به GIF و فیلم هایی با قابلیت اشتراک گذاری می کرد.

این قابلیت کارکردی حالا در اپلیکیشن Google Photos نسخه 2.0 هم کار گذاشته شده است، آن هم با گزینه به اشتراک گذاری با یوتیوب و تعدادی آپشن های دیگر.

با استفاده از موشن استیلز می توان کارهای مختلفی روی عکس های گرفته شده بوسیله لایو فوتوز انجام داد، به عنوان مثال، خلق کردن تصاویر ثابتی که بک گراندشان فریز شده است و یا ویدئوهای کوتاهی که  پن های سینمایی عبوری دارند (پن سینمایی تکنیکی است که در آن لنز دوربین به سمت راست و چپ حرکت داده می شود).

درحالیکه لایو فوتوز را صرفا می شد از طریق ابزارهای اپل به اشتراک گذاشت، اما اپلیکیشن Google Photos فرصتی به کاربران می دهد تا تولیداتشان را چه فیلم باشند یا GIF به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن Google Photos نسخه 2.0 از طریق Google Research عرضه و از الگوریتم های پیشرفته ثابت سازی در آنها استفاده شده که کاملا آفلاین کار می کنند.

ترکیب کردن این فیچرها باعث شده تا کاربران بیشتری بتوانند از امکانات اپلیکیشن استفاده کنند.

البته برای دستیابی به فیچرهای ویرایشی پیشرفته تر، فراتر از آنهایی که برای خلق تصاویر ثابت و پن ها لازم است، باید همچنان از اپلیکیشن موشن استیلز استفاده کنید.

به اشتراک گذاری راحت تر و مستقیم با یوتیوب، چینش آلبوم ها برحسب ترتیب زمانی یا آخرین عکس های افزوده

نسخه 2.0  شیوه راحت تری را برای به اشتراک گذاری مستقیم ویدئو با اپلیکیشن یوتیوب داشته و ارتقای عملکردهای متعددی هم در آن انجام شده است.

گذشته از همه اینها، عکس های آلبوم ها را می شود برحسب زمانی یا برحسب آخرین عکس های اضافه شده مرتب کرد و کاربران می توانند  به صورت دستی گزینه بند انگشتی (thumbnails) را برای چهره افراد حاضر در تصویر انتخاب کنند.

لایو فوتوز با صدا و حرکت به تصاویر جان می داد ولی ممکن بود عکسها موقع گرفتن دچار تکان و لرزش هایی بشوند. به علاوه، به اشتراک گذاری این عکس های با دوستانی که آیفون نداشتند مشکل بود.

حالا با بهره گرفتن از تثبیت سازی پیشرفته و رندرینگ، می توان عکس های  با کیفیت تر گرفته شده با لایو فوتوز را صرفا با زدن یک تقه آرام به راحتی به اشتراک گذاشت.

ویژگی های آپدیت جدید اپلیکیشن Google Photos

انتخاب بندانگشتی جدید برای چهره افراد حاضر در عکس

مرتب سازی عکس ها در آلبوم ها برحسب ترتیب زمانی یا برحسب آخرین عکس های اضافه شده

اشتراک گذاری آسان به یوتیوب

ارتقا در عملکرد

اپلیکیشن Google Photos

اپلیکیشن Google Photos

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Source: 9to5mac.com

از دست ندهید!

فالوور صفت

چرا به یک قوم فالوور صفت تبدیل شده‌ایم؟ حال و روز این روزهای ما دیدنی است!

دردناکی اوضاع این روزهای ما دسته‌ای گریه‎کُن می‌طلبد تا بر سر و صورت بزنند و شیون‌کنان فریاد بزنند ای

ادامه مطلب...
ال جی V30

رندرهای ال جی V30 با یک صفحه نمایش ثانویه کشویی منتشر شدند

دیروز نسخه اولیه ال جی V30 در رندرهای جدید درز کرده، به نمایش درآمدند. در این رندرها، شاهد یک

ادامه مطلب...
پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu