crash club

دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش سال‌ها پیش توسط استیو جابز اعلام شده است!

دسته : اخبار
دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش

اپل جک هدفون را از جدیدترین آیفون خود حذف کرد. تصمیمی که از قبل میان کاربران نگرانی ایجاد کرده بود. دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش چه می‌تواند باشد؟

فیل شیلر، معاون ارشد اپل استدلال کمپانیبرای این کار را در یک کلمه اعلام کرد، جرات! این موضوع توسط عده‌ی زیادی به تمسخر گرفته شد.

با این اوصاف مشخص می‌شود که اپل از استدلال «جرات» در گذشته نیز استفاده کرده است. استیو جابز، مدیرعامل اسبق اپل، از استدلال جرات در دفاع از تصمیم خود مبنی بر عدم اجرای Adobe Flash درآیفون استفاده کرد.

توضیح دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش توسط استیو جابز

استیو جابز در یک کنفرانس تکنولوژی در سال 2010 گفت: «تلاش ما این است که محصولاتی عالی برای مردم بسازیم و حداقل شجاعت و جرات این را داریم که بگوییم این بخش باعث عالی شدن یک محصول نمی‌شود.»

استیو جابز گفت:

«ما مورد انتقاد واقع خواهیم شد، ولی در عوض انرژیمان را روی تکنولوژی‌هایی که از نظر ما برتر هستند تمرکز می‌کنیم و عقیده داریم این‌ها تکنولوژی‌های مناسبی برای مشتریان خواهند بود. آن‌ها به ما پول می‌دهند که این انتخاب‌ها را انجام دهیم.»

او افزود:

«به طور فنی، ما از راه انتخاب اسب مناسب برای یک سواری با احتیاط موفق شده‌ایم. ما تاریخی از انجام این کار داریم. به طور مثال ما در Mac از فلاپی دیسک 5 اینچ به فلاپی دیسک 3.5 اینچی حرکت کردیم… در سال 1998 با اولین iMac به کلی فلاپی دیسک را کنار گذاشتیم. همچنین از شر این چیزهایی که پورت موازی و سریال نامیده می‌شوند نیز راحت شدیم.»

طبق گفته‌ی استیو جابز، اگر اپل پیشرفت کند، مردم آیفون خواهند خرید.

دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش

با توجه به درآمد سه ماهه‌ی اپل خواهیم دید که آیا مشتریان آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را پسندیده‌اند یا نه. اپل پنجشنبه اعلام کرد که رقم پیش‌فروش اولین هفته را منتشر نخواهد کرد.

صرف نظر از این که عقیده داشته باشید تصمیم در مورد یک محصول را می‌توان جرات و شجاعت توصیف کرد یا خیر، حداقل اپل در این موضوع ثابت قدم است.

به احتمال زیاد شیلر هنگامی که اعلام می‌کرد آیفون جدید بدون جک هدفون خواهد بود، در مورد این سخنرانی استیو جابز اطلاع داشت.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

بدافزار اندرویدی Judy

بدافزار اندرویدی Judy تاکنون 36 میلیون گوشی را آلوده کرده است!

بدافزار اندرویدی جدیدی در بعضی از اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور کمین کرده است و تاکنون 8.5 تا 36.5 میلیون

ادامه مطلب...
بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu