Batlle Bay

دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش سال‌ها پیش توسط استیو جابز اعلام شده است!

دسته : اخبار
دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش

اپل جک هدفون را از جدیدترین آیفون خود حذف کرد. تصمیمی که از قبل میان کاربران نگرانی ایجاد کرده بود. دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش چه می‌تواند باشد؟

فیل شیلر، معاون ارشد اپل استدلال کمپانیبرای این کار را در یک کلمه اعلام کرد، جرات! این موضوع توسط عده‌ی زیادی به تمسخر گرفته شد.

با این اوصاف مشخص می‌شود که اپل از استدلال «جرات» در گذشته نیز استفاده کرده است. استیو جابز، مدیرعامل اسبق اپل، از استدلال جرات در دفاع از تصمیم خود مبنی بر عدم اجرای Adobe Flash درآیفون استفاده کرد.

توضیح دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش توسط استیو جابز

استیو جابز در یک کنفرانس تکنولوژی در سال 2010 گفت: «تلاش ما این است که محصولاتی عالی برای مردم بسازیم و حداقل شجاعت و جرات این را داریم که بگوییم این بخش باعث عالی شدن یک محصول نمی‌شود.»

استیو جابز گفت:

«ما مورد انتقاد واقع خواهیم شد، ولی در عوض انرژیمان را روی تکنولوژی‌هایی که از نظر ما برتر هستند تمرکز می‌کنیم و عقیده داریم این‌ها تکنولوژی‌های مناسبی برای مشتریان خواهند بود. آن‌ها به ما پول می‌دهند که این انتخاب‌ها را انجام دهیم.»

او افزود:

«به طور فنی، ما از راه انتخاب اسب مناسب برای یک سواری با احتیاط موفق شده‌ایم. ما تاریخی از انجام این کار داریم. به طور مثال ما در Mac از فلاپی دیسک 5 اینچ به فلاپی دیسک 3.5 اینچی حرکت کردیم… در سال 1998 با اولین iMac به کلی فلاپی دیسک را کنار گذاشتیم. همچنین از شر این چیزهایی که پورت موازی و سریال نامیده می‌شوند نیز راحت شدیم.»

طبق گفته‌ی استیو جابز، اگر اپل پیشرفت کند، مردم آیفون خواهند خرید.

دلیل اپل برای حذف امکانات محصولاتش

با توجه به درآمد سه ماهه‌ی اپل خواهیم دید که آیا مشتریان آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را پسندیده‌اند یا نه. اپل پنجشنبه اعلام کرد که رقم پیش‌فروش اولین هفته را منتشر نخواهد کرد.

صرف نظر از این که عقیده داشته باشید تصمیم در مورد یک محصول را می‌توان جرات و شجاعت توصیف کرد یا خیر، حداقل اپل در این موضوع ثابت قدم است.

به احتمال زیاد شیلر هنگامی که اعلام می‌کرد آیفون جدید بدون جک هدفون خواهد بود، در مورد این سخنرانی استیو جابز اطلاع داشت.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...
آیفون 9

آیفون 9 احتمالا به بهترین گوشی سامسونگ تبدیل خواهد شد!

شایعاتی زیادی در مورد آیفون بعدی شنیده‌ایم و همه این پچ‌پچ‌ها، حباب بزرگی را شکل داده‌اند که خیلی‌ها را

ادامه مطلب...
فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu