The best strategy games in 2016

ساخت جامعه جهانی داب اسمش ؛ فرصتی برای به اشتراک گذاری در سراسر دنیا!

دسته : اخبار
ساخت جامعه جهانی داب اسمش

اواخر سال 2014 بود که نرم افزاری تحت عنوان سرویس صداگذاری روی ویدئو به نام داب اسمش منتشر شد. در آن زمان شاید توسعه دهندگان آلمانی این برنامه تصور نمی کردند داب اسمش به این سطح از محبوبیت دست پیدا کند. حال سازندگان این نرم افزار ایده جدیدی را برای ارتباط در سراسر دنیا با ساخت جامعه جهانی داب اسمش مطرح کردند.

داب اسمش سرویسی برای میزبانی ویدئو است که در حال حاضر بیش از 18 میلیون نفر در سطح جهان از آن استفاده می کنند و با آهنگ های دلخواهشان لب می زنند.

در جامعه جهانی داب اسمش که داخل خود برنامه داب اسمش در دسترس خواهد بود کاربران امکان تعامل با سازندگان داب اسمشی که ویدئوهای خود را به اشتراک گذاشته اند را می یابند.

به این ترتیب ارتباط کاربران از افراد آشنا فراتر می رود و می توانند با تمام کسانی که خلاقانه به اشتراک گذاری داب اسمش با ساخت جامعه جهانی داب اسمش پرداخته اند ارتباط برقرار کنند.

اگر کنجکاو هستید که شیوه استفاده از این انجمن و قابلیت های آن را بشناسید مطلب امروز هات اپ نیوز فرصت مناسبی برای آشنایی با قابلیت جدید داب اسمش می باشد.

لذت مشاهده داب اسمش از سراسر دنیا با ساخت جامعه جهانی داب اسمش

Dubsmash Launches Community  to Share your Dabsmsh around the World

داب اسمش از جمله برترین اپلیکیشن های اندروید و iOS  است که تا مدت ها در شبکه های مختلف اجتماعی از جمله اینستاگرام محبوب ترین برنامه ساخت ویدئو بود و جستجوی آن با قابلیت فیلتر کردن ویدئوهای مورد علاقه در اینستاگرام به سادگی امکان پذیر است.

حال ساخت جامعه جهانی داب اسمش حرکتی تازه از سمت توسعه دهندگان این برنامه برای جذاب تر کردن و جذب مخاطبان بیش تر است.

ضوابط و اصول اساسی جامعه جهانی داب اسمش

با ساخت جامعه جهانی داب اسمش می توانید همچون گذشته ویدئو های خود را با برنامه داب اسمش بسازید؛ اما این ویدئو ها توسط سرورهای داب اسمش میزبانی می شوند و در کتابخانه ای برای نمایش به سایر کاربران ذخیره می شوند.

داب اسمش تاکید کرده است که ویدئو ها بدون هیچ اطلاعاتی از کاربر قرار خواهند گرفت و حریم خصوصی فرد به خوبی حفظ می شود.

قابلیت های استفاده از جامعه جهانی داب اسمش

از قابلیت های این جامعه که داب اسمش را برای کاربران جذاب تر می کند ترکیب آشنا و محیط ساده، محتوای صوتی مختلف و ارائه نمونه داب اسمش های کاربران بدون اعمال هیچ گونه فیلتری است.

برای این که کاربران بتوانند بهترین ویدئو را با ساخت جامعه جهانی داب اسمش مشاهده کنند کانال های زیادی وجود دارد که امکان جستجو میان موضوعات آن ها بسیار ساده خواهد بود.

ساخت جامعه جهانی داب اسمش

امکان تبلیغات موثر در کانال های تحت حمایت داب اسمش

برای دیده شدن کمپانی ها و برند های مختلف، داب اسمش برای اولین بار کانال هایی را تحت حمایت اسپانسرهای مختلف ایجاد کرده است. در این کانال ها امکان برقراری ارتباط مستقیم مصرف کنندگان یک برند با محتوای صوتی و تصویری تولید شده توسط آن ها فراهم شده است.

وارنر بروز؛ اولین حامی کانال های داب اسمش

وارنر بروز یا برادران وارنر اولین شرکت فیلم سازی آمریکایی است که کانالی تحت برند خود با ساخت جامعه جهانی داب اسمش ایجاد کرده است.

آیا جامعه جهانی داب اسمش موفق می شود؟!

بیش از 100 میلیون کاربر تا به حال از سراسر دنیا نرم افزار داب اسمش را دانلود و نصب کرده اند. حدود 30 میلیون ساعت ویدئو نیز در این شبکه ثبت شده است؛ چیزی معادل با 6 سال صوتی!

ساخت جامعه جهانی داب اسمش به اتمام رسیده است و هم اکنون نیز در مارکت های انگلیسی زبان در دسترس است. به نظر می رسد با توجه به محبوبیت این برنامه استقبال خوبی از قابلیت جدید داب اسمش شود و کاربران برای مشاهده ویدئو های داب اسمش یا دابز های دیگران در سرتاسر جهان لحظه شماری کنند!

ساخت جامعه جهانی داب اسمش

شما چه فکر می کنید؟

نظر شما درباره ایجاد این جامعه چیست؟ فکر می کنید با وجود ضوابط داب اسمش حریم خصوصی افراد با به اشتراک گذاری میلیون ها ویدئو در هر ثانیه در کل جهان همچنان محفوظ بماند؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

source: marketwatch

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu