crash club

مدت بازدید کاربران از یوتیوب در آینده ی نزدیک از تلویزیون ها پیشی می گیرد!

دسته : اخبار
مدت بازدید کاربران از یوتیوب

یوتیوب محبوب ترین سرویس اشتراک ویدئو در جهان که در دو سال اخیر رشد بازدیدی بیش از دو برابر سال های قبل داشته است. مدت بازدید کاربران از یوتیوب بیانگر شهرت و این محبوبیت می باشد.

در دنیای امروز که استفاده از ویدئوها برای ارتباط بهتر و موثرتر با مخاطبان بهتر از هر ابزار ارتباطی دیگر است سرویس های اشتراک ویدئو اهمیت زیادی یافته اند. این سرویس ها، ویدئوها را در سرورهای خود ذخیره می کنند و با خدمات رایگان خود امکان آپلود ویدئو و مشاهده اخبار در قالب فیلم را در سرتاسر جهان فراهم کرده اند.

مسلما افزودن قابلیت پخش ویدئو در اسمارت فون در کنار برنامه های پخش فیلم برتر در این گوشی ها یکی از دلایل افزایش مدت بازدید کاربران از یوتیوب بوده و سبب شده است هر کاربر به صورت متوسط در هربار بازدید خود به مدت 40 دقیقه ویدئوهای یوتیوب را مشاهده نماید.

به نظر می رسد با پیشرفت اخیر یوتیوب و رشد چشمگیر مدت زمان بازدید کاربران، این سرویس از تلویزیون ها پیشی بگیرد و در آینده ای نزدیک مردم یوتیوب را روی تلویزیون های خود تماشا کنند!

در این باره آمار جالبی از سوی بن اسپیز ، مدیر اجرایی یوتیوب، منتشر شده که در مطلب امروز هات اپ نیوز بدان پرداخته شده است.

افزایش مدت بازدید کاربران از یوتیوب در سال های اخیر

YouTube average view time goes up

بن اسپیز در مصاحبه اخیر خود با شبکه IBC اعلام کرده است که در سال 2016 مدت زمان بازدید کاربران از یوتیوب بیش از دو برابر شده است و هر کاربر به مدت 40 دقیقه به صورت پی در پی در یوتیوب ویدئو مشاهده نموده است.

علت این رشد 60 درصدی در عبور از سال گذشته استفاده کاربران از موبایل بوده است و بنابراین می توان به اهمیت نسخه موبایل در موفقیت های پایدار در کسب وکار ها پی برد.

مدت بازدید کاربران از یوتیوب

یوتیوب تنها سرویس اشتراک ویدئو نیست!

به نظر می رسد علاوه بر سازگاری یوتیوب با موبایل ها باید منتظر تغییرات دیگری در محتوای این سرویس اشتراک ویدئو باشیم.

مدت زمان بازدید کاربران از یوتیوب این سرویس را از حالت ابتدایی خود خارج کرده است. دیگر کسی انتظار مشاهده ویدئوهای 30 ثانیه ای تا 20 دقیقه را مشابه با قابلیت ویدیو در اینستاگرام را ندارد.

کسانی از این سرویس استفاده می کنند که می خواهند یوتیوب را جایگزین تلویزیون های خانگی خود برای آگاهی از خبر و سرگرمی کنند.

آمار تکان دهنده بازدید های یوتیوب!

افراد مشهور زیادی در کانال های یوتیوب فعالیت دارند و از این سرویس استفاده می کنند. بنابراین مدت زمان بازدید کاربران از یوتیوب به سبب مشاهده و دنبال کردن ویدئو های این افراد بیشتر نیز می شود.

در بررسی های انجام شده در سال 2014 برای تحلیل تنوع سنی کاربران اثبات شده است که 5 شخصیت معروف و تاثیرگذار میان نوجوان های 13 تا 18 ساله همگی کاربر یوتیوب بوده اند و فعالیت مداوم داشته اند.

مدت بازدید کاربران از یوتیوب

گستردگی ارتباط کاربران با استفاده از یوتیوب

بررسی های دیگری برای تاثیر یوتیوب در مرتبط کردن کاربران و مردم با یکدیگر انجام شد و به مشخص شد از دلایل دیگر افزایش مدت بازدید کاربران از یوتیوب شیوه ارتباطی آن ها با یکدیگر می باشد.

کاربران با سازندگان و توسعه دهندگان یوتیوب می توانند تعامل داشته باشند، زیر هر ویدئو با سایر مردم صحبت کنند و نظر بدهند.

سخن آخر

علی رغم تمام امکانات یوتیوب، مدیر اجرایی این سرویس اشتراک ویدئو نیز تایید می کند که یوتیوب هنوز جایگزین صفحات نمایش عریض تلویزیون ها نشده است؛ با این حال به نظر می رسد رقابتی سخت را در آینده میان تلویزیون و یوتیوب برای جذب مخاطب شاهد باشیم.

در این مسیر سازندگان برنامه های تلویزیونی باید هوشمندانه تر از قبل عمل کنند تا بتوانند کمبود های خود را در برابر سرویس های قدرتمندی نظیر یوتیوب جبران نمایند.

شما چه فکر می کنید ؟

پیش بینی شما درباره آینده تلویزیون ها با وجود یوتیوب چیست؟ دیدگاه خود را مطرح کنید.

source: digitaltveurope

از دست ندهید!

فالوور صفت

چرا به یک قوم فالوور صفت تبدیل شده‌ایم؟ حال و روز این روزهای ما دیدنی است!

دردناکی اوضاع این روزهای ما دسته‌ای گریه‎کُن می‌طلبد تا بر سر و صورت بزنند و شیون‌کنان فریاد بزنند ای

ادامه مطلب...
ال جی V30

رندرهای ال جی V30 با یک صفحه نمایش ثانویه کشویی منتشر شدند

دیروز نسخه اولیه ال جی V30 در رندرهای جدید درز کرده، به نمایش درآمدند. در این رندرها، شاهد یک

ادامه مطلب...
پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu