The best strategy games in 2016

بازی Angry Birds 2 با محتوایی جدید، مراحل متعدد و ویژگی های متنوع آپدیت شد

دسته : اپلیکیشن
بازی Angry Birds 2

فصل در حال تغییر است و Rovio با بازی Angry Birds 2 قصد بازگشتی دوباره را دارد. Angry Birds 2 با محتوایی جدید، مراحل متعدد و ویژگی های متنوع آپدیت شد.بازی  Angry Birds 2 از دو بخش تشکیل شده است که هر بخش 40 سطح جدید دارد و 6 خوک رئیس سعی در سد کردن مسیر شما خواهند داشت!

بخش ها آنطور که انتظار می رود دارای تم پاییزی نیستند اما در روزهای آفتابی و مرطوب در جنگل هایی که هامازونز و بیچی کوپاکاباکون نامیده شده اند شاهد وقوع مبارزات خواهید بود.

در طول راه با خوک های جدید و مزاحمی مواجه خواهید شد. یکی از آنها که Beamer نام دارد دارای یک تفنگ پرتوافکن تغییر دهنده ی وزن است که می تواند پرنده ها را از میدان به در کند.

دشمن جدید دوم در حقیقت سه دشمن است که بر روی سر هم قرار گرفته اند! یک برج خوکی به نام آکا که از سه خوک تشکیل شد است و اگر پرندگان را در زاویه ای اشتباه دستگیر کنند کار آنها ساخته است!

Rovio در حال اضافه کردن چالش های روزانه و بالاتر بردن بازی است. چالش جدیدی که King Pig Panic نامیده شده است می تواند بعد از انجام یک وظیفه ی روزانه آنلاک و از پنج مرحله تشکیل شده است.

آپدیت جدید بازی Angry Birds 2

انجام دادن این کارها فقط برای دلسوزی نیست بلکه در مدت زمان 30 دقیقه باید همه ی وظایف را به درستی انجام دهید و امکان تکرار مجدد آن وظایف وجود نخواهد داشت فقط فردا باید کارتان را بهتر انجام دهید.

در نهایت می توانید به پرندگان خود کلاه های شیک بپوشانید، کلاه های جدید برای رفتن به مدرسه، جنگ با دزدان دریایی. همچنین می توانید نقاط ضربه زدن را چند برابر کنید.

Rovio سه مجموعه ی جدید اضافه کرده است: بازگشت به مدرسه ( Back-to-School)، ساحل ( Beach) و دزدان دریایی( Beach).

آپدیت بازی Angry Birds 2 با گرافیکی خیره کننده، چالش های چند مرحله ای هم اکنون در دسترس است.

امکان به چالش کشیدن بازیکنان دیگر نیز وجود خواهد داشت. با بازی کردن تورنمنت هایی به صورت روزانه می توانید سطح پرندگان خود را بالا ببرید. بازی Angry Birds 2 کاملا رایگان است اما فقط مراحل خاصی پرداختی هستند.

بازی Angry Birds 2

بازی Angry Birds 2

دقت کنید همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu